Держгеонадра мінімізує суб‘єктивний фактор у видачі спецдозволів

23 Листопада 2019

[vc_row height=”auto”][vc_column][vc_column_text]Про це голова Державної служби геології та надр України Роман Опімах заявив під час
робочої зустрічі із представниками Міжнародного валютного фонду (МВФ).[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row height=”small”][vc_column][us_single_image image=”20056″ size=”full” align=”center”][vc_column_text]У середу голова ДСГН Роман Опімах провів першу зустріч із представниками МВФ та окреслив пріоритетні напрямки роботи, серед яких – забезпечити прозоре отримання дозволу на користування надрами і сприяти залученню інвестицій в українське видобування.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row height=”small”][vc_column width=”1/2″][us_single_image image=”20055″ size=”full” align=”center”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

«Ми принципово змінюємо підхід до видачі спецдозволів, – сказав Роман Опімах. – Наше завдання – зробити цей процес відкритим і мінімізувати суб‘єктивний фактор та бюрократичну складову. Для цього ми працюємо над створенням електронного кабінету надрокористувача: інвестор матиме змогу номінувати ділянку на аукціон онлайн».

Залучення інвестицій у видобувну галузь, нагадав Роман Опімах, одне з пріоритетних завдань Служби. З цією метою розпочали роботу над створенням інвестиційного атласу, що міститиме пропозиції для потенційних інвесторів.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row height=”small”][vc_column][vc_column_text]

«Це своєрідний путівник надрокористувачеві. Інформації по об‘єктам у ньому буде достатньо аби зацікавити інвестувати у розробку наших родовищ, – пояснив керівник Держгеонадр. – Такий атлас – розповсюджена практика у багатьох країнах. Не варто очікувати, що інвестор прийде сам, ми мусимо створити для нього належні умови і забезпечити якісну промоцію можливостей, аби він хотів інвестувати в українську економіку».

Крім того, з метою залучення інвестицій у видобувну галузь Державна служба геології та надр працює над спрощенням доступу до первинної геологічної інформації – створенням єдиної фізичної, а згодом і електронної data-room геоданих.

[/vc_column_text][us_single_image image=”20054″ size=”full” align=”center”][/vc_column][/vc_row]

Перейти до вмісту