Суд зобов’язав Держгеонадра відновити дії трьох спецдозволів «Голден Деррік»

 

Враховуючи рішення Верховного Суду України, Державна служба геології та надр України була зобов'язана відновити дії трьох спеціальних дозволів на користування надрами ТОВ «Голден Деррік». Йдеться про ділянки надр у Полтавській, Дніпропетровській та Харківській областях.

Верховний Суд України визнав незаконним та скасував наказ про анулювання дії трьох спеціальних дозволів на користування надрами ТОВ «Голден Деррік».  На виконання судового рішення, після усунення порушень законодавства, які призвели до тимчасового припинення дозволів,  дію трьох спеціальних дозволів відновлено відповідними наказами Держгеонадр.

«Після тривалих судових процесів, спрямованих на анулювання спеціальних дозволів ТОВ «Голден Деррік», Верховний суд України поставив остаточну крапку на користь надрокористувача. Держгеонадра, як орган державної влади, зобов'язаний виконувати рішення суду, яке набуло законної сили», - пояснюють у Службі.

Накази про поновлення ТОВ «Голден Деррік» дії трьох спецдозволів було видано 23 серпня і 9 вересня (№272, №299). Зокрема поновлено спецдозволи на користування надрами Ново-Диканського родовища в Полтавській області, Попаснянсько-Самарської ділянки у Дніпропетровській області та Північно-Перещепинської ділянки в Харківській області.

Нагадаємо, ці спецдозволи ТОВ «Голден Деррік» отримала ще у 2012 році.