REnergy Electric Tianjin LTD спільно з УкрДГРІ створять міжнародну лабораторію інноваційних технологій

14 Січня 2019

[vc_row height=”small” columns_type=”small”][vc_column][vc_column_text]

Представники Українського державного геологорозвідувального інституту (далі УкрДГРІ) прибули в Китай, де були проведені консультації УкрДГРІ та REnergy Electric Tianjin LTD про можливість створення спільної міжнародної лабораторії інноваційних технологій на базі українського інституту.

[/vc_column_text][us_separator][/vc_column][/vc_row][vc_row height=”small” columns_type=”small” equal_height=”yes”][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]За словами директора наукового інституту Сергія Гошовського українські геологи-науковці знайомі з компанією REnergy вже кілька років.

“Перші консультації відбувалися в онлайн режимі. У минулому році REnergy проявила інтерес до розробленої у відділі інноваційних технологій автономній системі отримання теплової енергії на основі двигуна Стірлінга. Публікації на цю тему були в профільних журналах України та інших країн. В Україні отримано патент на цю розробку. А після публікації в цьому році книги “Тепло Землі” ми детально описали теоретичні основи проектування теплонасосних систем, а також дано опис автономної системи генерування теплової енергії. І скажу вам, інтерес до українських розробок зріс ще більше”, – заявив директор наукового інституту Сергій Гошовський.

Також Гошовський розповідає, що з компанією інтенсивно велися переговори, що, в кінцевому підсумку, завершилося взаємовигідними пропозиціями як з наукової, так і з комерційної сторони.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][us_single_image image=”15496″ size=”full” align=”center”][/vc_column][/vc_row][vc_row height=”small” columns_type=”small”][vc_column][us_separator][vc_column_text]

Але найважливішим аспектом переговорів стало рішення про створення на базі інституту центру енергоефективності та спільної наукової лабораторії, які будуть займатися науковими та інженерно-конструкторськими розробками. Планується вести постійний моніторинг ринку відновлюваної енергетики України і країн Європейського Союзу. Партнери REnergy запевняють, що зацікавлені ​​в посиленні своїх позицій на Європейському ринку, що і планують це зробити за участі та на основі консультацій фахівців УкрДГРІ.

“Ми знаємо, що відділ інноваційних технологій УкрДГРІ давно займається відновлювальною енергетикою, вони знають цей ринок. Колектив відділу вміє проводити маркетингову роботу. Головне – це їх досвід. Наша компанія неодноразово бачила і знайомилась із розробками УкрДГРІ на виставках інноваційних технологій з відновлюваної енергетики. І власне, результатом ефективної роботи, яка була виконана протягом двох останніх років, стало – підписання договору про співробітництво між компанією REnergy Electric Tianjin LTD і Українським державним геологорозвідувальним інститутом. Проект ми плануємо розпочати вже з І кварталу 2019 року”, – зауважив директор REnergy Electric Tianjin LTD Wang Zhijie.

В ході візиту в КНР фахівці УкрДГРІ змогли особисто познайомитися з методикою і сучасною системою постановки і реалізації наукових досліджень та робіт. Одночасно делегація УкрДГРІ відвідала завод з виробництва сонячних фотопанелей і провела взаємні консультації в науковому центрі компанії.

[/vc_column_text][us_separator type=”invisible” thick=”3″][us_single_image image=”15735″ align=”center”][us_separator type=”invisible” thick=”3″][vc_column_text]

Довідка

REnergy Electric Tianjin LTD – це компанія з 50-річною історією роботи в сфері відновлюваної енергетики. Сонячні системи, вітрогенератори, теплонасосні системи, також сучасні смарт-системи управління мережею, як малої, так і великої потужності, що розробляються цією компанією, забезпечують чистою енергією весь світ. Компанія володіє великим виробничим і науковим потенціалом. REnergy створювалася і довгі роки працювала в США, зараз виробничі потужності, науково-дослідний інститут і офіс перенесені в Китай. Менеджмент компанії активно займається пошуком інноваційних розробок в сфері відновлюваної енергетики та трансфером технологій.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Перейти до вмісту