Керівництво ДКЗ

Голова Державної комісії України по запасах корисних копалин
 
 

РУДЬКО Георгій Ілліч - доктор геолого-мінералогічних наук, доктор географічних наук, доктор технічних наук, професор, академік Академії наук вищої школи України, академік Академії гірничих наук України, голова Державної комісії України по запасах корисних ко-палин.
Завідувач кафедри екології, екологічного контролю та аудиту Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління Міністерства екології та природних ресурсів України.
Народився у 1952 p. в с. Шуга Надимського району Тюменської області. Закінчив геологічний факультет Львівського (1974) та географічний факультет Чернівецького (1984) університетів.
Працював у польових геологічних експедиціях на Алтаї, в Західному та Східному Сибіру, Карпатському та інших регіонах України, на Кавказі (Вірменія, Грузія, Чечня), в Середній Азії (Узбекистан, Таджикистан), Казахстані. 
Брав участь у розвідці промислових родовищ в Україні та Росії. Виробничий стаж – 41 рік, із них 19 років – польовий. 
Почесний розвідник надр (2006). Присуджено Державну премію України в галузі науки і техніки (2015). Нагороджений медаллю В.І. Лучицького, медаллю Л.І. Лутугіна, відзнакою МНС. Працював за сумісництвом у Чернівецькому, Львівському, Київському національних університетах, Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу, Національному транспортному університеті. Член Спеціальної групи експертів ЄЕК ООН з гармонізації термінології щодо запасів і ресурсів корисних копалин. Науковий стаж – 25 років.
Автор понад 600 наукових праць, із них 65 монографії, 15 підручників для вузів, 20 препринтів і брошур, понад 50 методичних розробок та інструкцій ДКЗ. Під його керівництвом захищено 2 докторські та 7 кандидатських дисертацій. Під його керівництвом та безпосередній участі виконана геолого-економічна оцінка 3000 родовищ корисних копалин України.
Напрями наукових досліджень: геологія родовищ корисних копалин, інженерна геологія, медична геологія, геоморфологія, екологічна геологія, геоекологія, економічна геологія.

Заступник голови Державної комісії України по запасах корисних копалин
 

ГРИГІЛЬ Валентин Григорович - народився народився у 1963 році у м. Нововолинськ Волинської області.
У 1985 р. закінчив геологорозвідувальний факультет Івано-Франківського інституту нафти і газу за спеціальністю "Гірничий інженер-геолог".
З 1985 по 2004 роки працював у виробничих підприємствах об’єднання "Кримгеологія".
З грудня 2004 року – співробітник Державної комісії України по запасах корисних копалин, займав посади: головного геолога відділу нафти та газу, начальника відділу, заступника начальника управління горючих та рудних корисних копалин. Присвоєно звання "Почесний розвідник надр" (2008). Нагороджений медаллю В.І. Лучицького (2009).
Займається практичним застосування Класифікації запасів і ресурсів корисних копалин державного фонду надр України (1997 р.), адаптованої до Міжнародної Рамкової Класифікації ООН, для геолого-економічної оцінки запасів і ресурсів родовищ нафти і газу.
Напрями наукових досліджень: розробка нормативної бази з геолого-економічної оцінки та геолого-економічна оцінка родовищ нафти та газу, вуглеводнева сировина, природні горючі гази, техніко-економічне вивчення нафтогазоносних надр.

Заступник голови Державної комісії України по запасах корисних копалин з економічного розвитку та міжнародної діяльності
 
 

ЯЦИКОВСЬКИЙ Богдан Ігорович - народився 1984 році в м. Збараж Тернопільської області.
Закінчив Львівський національний університет ім. І. Франка факультет між-народних відносин за спеціальністю міжнародні економічні відносини (диплом з відзнакою) та Львівський національний  університет ім. І. Франка юридичний факультет за спеціальністю правознавство.
З 2006 по 2014 рр. працював на різних посадах в центральних та місцевих органах державної виконавчої влади, органах місцевого самоврядування, фінансових установах: спеціаліст у відділі комунального майна Тернопільської обласної ради, помічник  Голови правління АКБ «ТАС-Комерцбанк»,  помічник Міністра фінансів, заступник начальника управління Міністерства фінансів, радник з економічних питань голови Львівської облдержадміністрації, начальник головного управління економіки та промислової політики Львівської облдержадміністрації, перший заступник голови Збаразької районної державної адміністрації Тернопільської області. З червня 2014 року – співробітник Державної комісії України по запасах корисних копалин.
Двічі нагороджений Подякою Міністерства фінансів України.
Вільно володіє українською, російською, англійською, шведською та німецькою мовами.