Оголошення стосовно Громадської ради

26 серпня 2021 року в приміщенні Держгеонадр відбулись установчі збори для формування складу Громадської ради при Державній службі геології та надр України на 2021-2023 роки


Установчі збори для формування складу Громадської ради при Державній службі геології та надр України відбудуться 26 серпня 2021 року об 11 годині за адресою: м. Київ, вул. Антона Цедіка,16 (актова зала).

Представники інститутів громадянського суспільства, яким відмовлено в участі в установчих зборах відсутні.

Довідково:

Відповідно до рішення Ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування складу Громадської ради при Держгеонадрах від 16 серпня 2021 року, у разі неможливості (з поважних причин) кандидату до складу Громадської ради при Держгеонадрах бути присутнім особисто на установчих зборах, він має право взяти участь в установчих зборах в онлайн-режимі за допомогою програмного забезпечення Zoom.

Інформацію про посилання на відеоконференцію можна отримати у відповідальної особи:

КАМАСА Михайло Юрійович  – секретар Ініціативної групи

тел. (044) 456-23-57, е-mail: [email protected] 

Реєстрація учасників установчих зборів здійснюється за документом, що засвідчує особу.

Початок реєстрації о 10:00.

ЗАТВЕРДЖЕНО рішенням Ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування складу Громадської ради при Держгеонадрах від 15 червня 2021 року

Повідомлення про формування нового складу Громадської ради при Державній службі геології та надр України

До уваги представників інститутів громадянського суспільства!

З метою забезпечення участі громадськості в реалізації державної політики у сфері геологічного вивчення та раціонального використання надр та відповідно до Типового положення про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у м. Києві та Севастополі державній адміністрації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» (зі змінами) (далі-Типове положення) проведення установчих зборів для формування складу Громадської ради при Держгеонадрах (далі – Громадська рада) призначено на 26 серпня 2021 року об 11 годині за адресою: м. Київ, вул. Антона Цедіка,16.

Важливо! У разі загострення епідеміологічної ситуації в місті Києві, установчі збори можуть бути перенесені на іншу дату рішенням Ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування складу Громадської ради при Держгеонадрах (далі – Ініціативна група). 

Інформація про таке рішення буде розміщена на офіційному вебсайті Держгеонадр, а також доведена кожному кандидату до складу Громадської ради, який за рішенням Ініціативної групи має право приймати участь в установчих зборах не пізніше як за три робочі дні до їх проведення.

Рішенням Ініціативної групи від 15.06.2021 затверджено кількісний склад Громадської ради при Держгеонадрах не більше ніж 35 осіб.

Членство в Громадській раді є індивідуальним.

Прийом документів разом із заявою для участі в установчих зборах починається з дня опублікування цього повідомлення та буде здійснюватися до 26 липня 2021 року включно (крім вихідних та святкових днів) з 8 до 17 години (з 12.00 до 12.45 – обідня перерва). 

Згідно з п.10 Типового положення заяви інституту громадянського суспільства та делегованого ним представника подаються у паперовому або електронному вигляді. Інші документи надсилаються виключно в електронному вигляді.

Відповідним чином оформлені документи надсилаються до Держгеонадр  в паперовому вигляді засобами поштового зв’язку на  адресу: 03057, м. Київ, вул. Антона Цедіка, 16 та/або електронному вигляді на e-mail: [email protected].

У разі відправлення документів засобами поштового зв’язку дата їх відправлення має бути не пізніше 26.07.2021 та на конверті слід зазначити адресата: «Держгеонадра. Ініціативній групі з підготовки установчих зборів для формування складу Громадської ради». Про факт відправлення необхідно повідомити відповідальну особу не пізніше 16 години 26 липня 2021 року. 

Важливо! Документи, відправлені засобами поштового зв’язку на  адресу: 03057, м. Київ, вул. Антона Цедіка, 16, із датою на поштовому штампі (квитанції) пізніше ніж 26.07.2021, розкриватися та розглядатися Ініціативною групою не будуть.

Відповідальна особа: 

КАМАСА Михайло Юрійович  – секретар Ініціативної групи

тел. (044) 456-23-57, е-mail: [email protected]

17 червня 2021 року о 10.00 в режимі відеоконференції відбудеться чергове засідання Громадської ради при Державній службі геології та надр України.

11 березня  2021 року о 14.00 в режимі відеоконференції відбудеться чергове засідання Громадської ради при Державній службі геології та надр України.

24 грудня 2020 року о 10.00 в режимі відеоконференції відбудеться чергове засідання Громадської ради при Державній службі геології та надр України.

28 травня 2020 року о 12.00 в приміщенні Державної служби геології та надр України (м. Київ, вул. Антона Цедіка,16) відбудеться чергове засідання Громадської ради при Державній службі геології та надр України.

18 березня 2020 року об 11 годині в приміщенні Державної служби геології та надр України (м. Київ, вул. Антона Цедіка,16) відбудеться засідання Громадської ради при Державній службі геології та надр України.

Перейти до вмісту