[vc_row][vc_column][vc_column_text]
ТОВ «Надра Карбон» (засновник TUTKOVSKY PLC) одержала перемогу в п’ятому раунді електронних аукціонів Держгеонадр на придбання Західнотокарсько-Краснянської площі, що в Луганській області, зі стартовою ціною 1,53 млн грн. Компанія «Надра Карбон» запропонувала 1,65 млн грн.
Строки користування даної ділянки з метою промислової розробки та подальшим видобуванням нафти і газу – 20 років.
Нагадаємо, що сьогодні 30 жовтня 2019 р стартував п’ятий раунд нафтогазових онлайн-аукціонів по 2 з 5 виставлених на сайті Prozorro.Продажі 2 серпня 2019р, нафтогазоносних ділянок.
В першому аукціоні, який пройшов декілька годин тому, на придбання Ватажівської площі, перемогла компанія ТОВ «Нафта РВ»(дочка словацької NAFTA).
Аукціони по решту 3 ділянках (Печенізько-Кочетківська, Салтівська, Княжинська) що висталялись на продаж в рамках 5 раунду, не відбудуться за браком учасників. Але вони можуть виставлялись повторно на наступних електронних аукціонах, що організовує Державна служба геології та надр України.
[/vc_column_text][us_single_image image=”19848″ size=”full” align=”center”][vc_column_text]
В даному аукціоні брали участь дві компанії:
ТОВ «Дашава» і ТОВ «Надра Карбон».
За результатами сейсморозвідки, які були виконані сейсморозвідувальними партіями ПГРЕ ВДО «Укргеофізика» в 1980-1982 рр, Західнотокарсько-Краснянська структура представляє собою типовий нафтогазоносний об’єкт, екранований розривними порушеннями.
Перспектива ділянки в нафтогазоносному відношенні оцінюються досить високо, враховуючи, що він розташований поряд з Дружелюбівським нафтогазоконденсатним та Зайцівським газоконденсатним родовищами.
За аналогією з вищеназваними родовищами, можна зробити висновок, що пасткові умови на Західнотокарсько-Краснянській структурі у московському ярусі спостерігаються у горизонтах: М-2, М-3, М-5, М-6; в башкирському комплексі – у горизонтах: Б-2, Б-3, Б-4. А також можливі пасткові умови у візейському та серпуховському ярусах, які необхідно довивчити пошуковим бурінням.
Перспективні ресурси природного газу в межах площі оцінені спеціалістами в 900 млн куб м.
[/vc_column_text][us_single_image image=”19849″ size=”full” align=”center”][/vc_column][/vc_row]