306 СПЕЦДОЗВОЛІВ ВИДАЛИ ДЕРЖГЕОНАДРА З ПОЧАТКУ 2018 РОКУ

02 Жовтня 2018

[vc_row height=”small” columns_type=”small”][vc_column][us_single_image image=”14389″ size=”full” align=”center” lightbox=”1″][vc_column_text]

В Державній службі геології та надр України відбулась колегія в рамках якої керівники державних підприємств, які входять до складу Служби доповідали про свої досягнення за І півріччя 2018 року та плани робіт на ІІ півріччя 2018 року.

Під час заходу керівник Департаменту дозвільної та міжнародної діяльності Марина Васюкова доповіла, що з початку 2018 року до 1 вересня Держгеонадрами видано більше 306 спецдозволів на видобуток корисних копалин.

«З метою геологічного вивчення (у т.ч. ДПР) – 60 бланків спеціальних дозволів (із них 5 – за процедурою продажу на аукціоні). Тобто, станом на початок вересня ми видали 306 бланків спеціальних дозволів. Відповідно до бюджетної програми на 2018 рік Держгеонадрами заплановано видати 650 бланків спеціальних дозволів на користування надрами», – зазначила у своєму виступі Марина Васюкова.

Таким чином зберігається досить високий темп надання дозвільних документів добуваючим компаніям, що повністю відповідає курсу Уряду України на пришвидшений темп розвитку економіки країни через залучення інвестицій.

Зокрема, було озвучено, що протягом першого півріччя 2018 року забезпечено попередній розгляд та опрацювання близько 925 заяв від надрокористувачів.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row height=”auto” columns_type=”small”][vc_column][us_separator size=”small” thick=”2″][us_single_image image=”14390″ size=”full” align=”center” lightbox=”1″][vc_column_text]А саме:

  • заяв з відповідними документами щодо продажу, надання, продовження строку дії, переоформлення, внесення змін до спеціальних дозволів на користування надрами, отримання дублікату у кількості близько 925 заяв;
  • з них майже половина — 48%, це звернення про отримання спеціальних дозволів на користування;
  • чверть — 26%, це звернення на продовження строку дії спеціальних дозволів на користування (станом на 01.09.2018 – 1312 заяв), за аналогічний період 2017 року було опрацьовано (приблизно таку ж кількість заяв з доданими до них документами), а саме 954.

Нагадаємо, за 6 місяців 2018 року в Держгеонадрах відбулось 8 засідань Комісій з питань надрокористування, на яких розглянуто та прийнято 287 позитивних рішень з рекомендацією Держгеонадрам надати, продовжити строк дії, внести зміни та переоформити спеціальні дозволи, (станом на 01.09.2018 9 засідань – 361 позитивне рішення), за аналогічний період 2017 року – 195 позитивних рішень на 6 засіданнях згаданої Комісії.

Також, за даний період відбулося 6 засідань Робочої групи, на яких було прийнято 59 рішень рекомендувати Держгеонадрам погодити внесення змін до угод про умови користування надрами.

Серед іншого, опрацьовано, 128 заяв з програмами робіт та відповідними додатковими матеріалами суб’єктів господарювання щодо організації аукціонів з продажу спеціальних дозволів.[/vc_column_text][us_separator size=”small” thick=”2″][vc_column_text]

Довідка:

Державна служба геології та надр України (Держгеонадра) є центральним органом виконавчої влади, діяльність якого спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра екології та природних ресурсів і який реалізує державну політику у сфері геологічного вивчення та раціонального використання надр.

Основними завданнями Держгеонадр є:

  • реалізація державної політики у сфері геологічного вивчення та раціонального використання надр;
  • внесення на розгляд Міністра екології та природних ресурсів пропозицій щодо забезпечення формування державної політики у сфері геологічного вивчення та раціонального використання надр.

[/vc_column_text][us_separator size=”small” thick=”2″][vc_column_text]

Презентація М. Васюкової – керівника Департаменту дозвільної на міжнародної діяльності.

[/vc_column_text][vc_raw_html]JTNDaWZyYW1lJTIwc3JjJTNEJTIyaHR0cHMlM0ElMkYlMkZkcml2ZS5nb29nbGUuY29tJTJGZmlsZSUyRmQlMkYxUy1wa2pJcEhLbEtLZGZyWnZjelFmSEpFNlFiQ1luVmUlMkZwcmV2aWV3JTIyJTIwd2lkdGglM0QlMjIxMzAwJTIyJTIwaGVpZ2h0JTNEJTIyNTUwJTIyJTNFJTNDJTJGaWZyYW1lJTNF[/vc_raw_html][/vc_column][/vc_row]

Перейти до вмісту