Єдине вікно надрокористувача

В Єдиному вікні надрокористувача спеціалісти Держгеонадр проводять консультації та роз’яснення щодо питань надання спеціальних дозволів на користування надрами в межах території України, її континентального шельфу та виключної (морської) економічної зони, їх продажу на аукціоні (електронних торгах), процедур продовження строку дії, внесення змін до дозволу, відповідно до вимог Кодексу України про надра, а також щодо реєстрації форм 3-ГР, внесенню даних по артезіанським, нафтогазовим свердловинам та подачі щорічної звітності за формами 5-ГР, 6-ГР, 7-ГР.
ЗВЕРТАЄМО УВАГУ

У зв’язку з відключеннями електроенергії консультації можуть бути перенесені на невизначений час, або відбуватись з затримками.

Наразі консультації надаються виключно у телефонному, або електронному режимі.

У зв’язку з рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10 березня 2020 року та постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», консультації Єдиного вікна тимчасово будуть надаватись у телефонному режимі. Зареєструйтесь на консультацію через онлайн-календар.

Графік роботи Єдиного вікна надрокористувача

пн: 10:00–12:00
металічні корисні копалини, неметалічні корисні копалини
вт: 10:00–12:00
вуглеводнева сировина
ср: 10:00–12:00
тверді горючі корисні копалини;
внесення змін до Угоди/Програми робіт (усі види корисних копалин)
чт: 10:00–12:00
підземні води
пт: 10:00–12:00
металічні корисні копалини, неметалічні корисні копалини
пт: 10:00–12:00
вуглеводнева сировина
Тривалість консультації – 30 хвилин

Реєстрація на консультацію в Єдиному вікні надрокористувача

Клікніть на доступний день в календарі та оберіть час початку консультації. Потім клікніть на той самий день і оберіть час, який виділено зеленим.
Departure
Arrival Select Date
Я даю згоду на обробку персональних даних

У разі виникнення питань звертайтесь за електронною адресою: [email protected]

Перейти до вмісту