Керівництво

Голова Державної служби геології та надр України
Роман Євгенович Опімах
(044) 536-13-17
факс: (044) 456-71-45
[email protected]
Графік особистого прийому громадян

День прийому: перший та третій четвер кожного місяця

Години прийому: 15:00 – 17:00

Запис на прийом здійснюється за телефоном: (044) 536-13-17

Біографія

Роман Євгенович Опімах з 8 листопада 2019 року обіймає посаду голови Державної служби геології та надр України.

Роман Опімах має понад 15 років досвіду взаємодії з органами державної влади та роботи зі стратегічного планування і підвищення ефективності процесів у сфері нафтогазової промисловості та видобувних галузей, пов’язаних із забезпеченням довгострокових конкурентних переваг її сегментів (видобуток, транспортування, переробка, збут).

З 2016 по 2019 рр. був виконавчим директором Асоціації газовидобувних компаній України. За роки роботи в Асоціації було побудовано системний діалог із владою та імплементовано кращі світові регуляторні практики у сферах фіскальної політики, надрокористування, дозвільної системи та правил доступу до надр. Зокрема, розроблено та прийнято понад 20 галузевих законів та урядових актів, реалізовано більше 30 проектів з підтримки розвитку газовидобувної галузі та надрокористування, забезпечено проведення міжнародних нафтогазових аукціонів і конкурсів, включено Україну до світового індексу бурових верстатів Baker Hughes Rig Count.

До приходу в Асоціацію Роман Опімах був радником Міністра енергетики та вугільної промисловості України з питань нафтогазового сектору, а також керівником відповідного напряму в Координаційному центрі зі зв’язків з Кабінетом Міністрів України.

У період з 2011 по 2014 рр. працював координатором реформи нафтогазової галузі в Координаційному центрі з упровадження економічних реформ, де відповідав за адаптацію правового поля до вимог енергетичного законодавства Євросоюзу, у тому числі імплементацію зобов’язань України в рамках Угоди про Асоціацію у частині лібералізації газового ринку, також займався розвитком національного проекту LNG-терміналу і оновленням Енергетичної стратегії України до 2030 року.

Координував і брав участь в реалізації різноманітних енергетичних проектів за участі багатьох міжнародних компаній і організацій як IHS, McKinsey, IMF, EBRD, World bank, U.S. Department of State, Energy Community Secretariat.

Роман отримав ступінь магістра міжнародних відносин за спеціальністю «Міжнародні стратегії та безпека» в Національному університету ім. Тараса Шевченка (2006), закінчив навчання в Michigan State University за програмою з підвищення класифікації H.Humphrey Fellowship Program по спеціальності “Державна політика та управління”, а також пройшов практику в Центрі енергетичних досліджень Louisiana State University (2016).

Роман Опімах є автором понад 100 публікації у вітчизняних та іноземних виданнях на тему енергетичної безпеки та розвитку видобувних галузей.

Перший заступник Голови Державної служби геології та надр України
Володимир Анатолійович Бучко
(044) 536-13-17
факс: (044) 456-71-45
[email protected]
Біографія

Бучко Володимир Анатолійович призначений на посаду Першого заступника Голови Державної служби геології та надр України 9 червня 2021 року.

Має досвід роботи в органах державної влади понад 15 років.

До призначання в Держгеонадра працював Державним секретарем в Міністерстві інфраструктури України. Очолював юридичний департамент в Міністерстві екології та природних ресурсів України, був начальником управління з питань дозвільно-ліцензійної роботи в Міністерстві енергетики та захисту навколишнього середовища. Працював в Міністерстві аграрної політики України.

З 2006 року та до цього часу, займається співпрацею з інституціями ЄС, центральними органами іноземних держав, які формують та реалізують державну політику у сфері екології, а також з міжнародними організаціями, а саме:

  • Був національним координатором Конвенції Еспо ЄЕК ООН в Україні, в рамках цієї роботи знімав попередження Уряду щодо невиконання вимог Конвенції.
  • Був обраний від України заступником Голови робочої групи Конвенції Еспо ЄЕК ООН.
  • У червні 2014 року обраний членом Комітету з дотримання Конвенції Еспо ЄЕК ООН в 2015 році обрано заступником Голови Комітету (до комітету входить вісім представників, комітет здійснює нагляд за дотриманням сторонами Конвенції).
  • Бере активну участь у переговорах щодо підписання низки міжнародних договорів у сфері охорони довкілля, є автором та співавтором законів та розробником багатьох проектів нормативно-правових актів спрямованих на адаптацію законодавства України до норм ЄС, у тому числі щодо користування надрами.
  • Під час переговорного процесу між Україною та ЄС щодо Угоди про Асоціацію та Зони вільної торгівлі, Бучко В.А. брав безпосередню участь в обговоренні та узгодженні директив і регламентів ЄС у сфері охорони довкілля (Додаток ХХХ до Глави 6 «Навколишнє середовище» розділу V «Економічне і галузеве співробітництво»), положень та стандартів яких Україна зобов’язуватиметься поступово наблизити своє законодавство.

Закінчив Національний університет «Острозька Академія», здобувши кваліфікацію юриста та магістра історії. Закінчив аспірантуру при Університеті Марії Кюрі-Склодовської (м. Люблін, Польща), магістратуру в Національній академії державного управління при Президентові України – магістр державного управління у сфері національної безпеки, спеціалізація «Державні механізми забезпечення політичної безпеки». Закінчив Києво-Могилянську бізнес-школу «Школа стратегічного архітектора».

Заступник Голови Державної служби геології та надр України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO)
Сергій Стахович Дехтяренко
(044) 536-13-17
факс: (044) 456-71-45
[email protected]
Біографія
Перейти до вмісту