Інвестиційний атлас доповнили новими пропозиціями

25 Березня 2020

Сім нових об‘єктів для інвестування додали у онлайн-путівник надрокористувача

Державна служба геології та надр України продовжує оновлювати Інвестиційний атлас надрокористувача. Днями кількість пропозицій у ньому зросла до 124: оприлюднили три нові ділянки на розробку металічних корисних копалин у Сумській області та чотири ділянки по неметалічних корисних копалинах у Хмельницькій області. 

«Як ми і обіцяли, інформація у Інвестиційному атласі постійно актуалізується, наші фахівці безперервно працюють над тим, аби створити цікаві пропозиції для інвестора, — коментує голова Держгеонадр Роман Опімах. — Основна інформація по запропонованим ділянкам знаходиться у вільному доступі на офіційному сайті Служби, надрокористувач може обрати будь-яку ділянку та ініціювати її на електронні торги, або номінувати на аукціон об‘єкт, якого немає в Атласі».

Очільник Держгеонадр нагадав, що попри карантин графік проведення електронних торгів з продажу спецдозволів на розробку родовищ залишається незмінним, — завдяки онлайн-формату аукціонів. 

Цьогоріч перші аукціони відбудуться 16 квітня, на них змагатимуться за ліцензії на геологічне вивчення та видобування мінеральних, лікувальних, підземних вод, піску, вапняку, глини, молібденових руд. А наприкінці березня-початку квітня на електронні торги виставлять нові лоти.

«Залучення інвестицій є пріоритетним напрямком роботи Служби, вони стимулюють економіку, сприяють створенню робочих місць і зростанню рівня життя населення та ВВП держави. Ми дотримуємося усіх обмежувальних заходів, і продовжуємо працювати задля розвитку галузі навіть за умов карантину», — наголосив Роман Опімах.

Перейти до вмісту