П‘ять інвесторів змагатимуться за розробку нафтогазових ділянок на умовах УРП

04 Лютого 2020

[vc_row height=”auto”][vc_column][vc_column_text]Компанії України, Канади, Великобританії та Центральної Європи подали заявки на участь у конкурсах УРП по трьох нафтогазових ділянках[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row height=”small”][vc_column][us_single_image image=”21345″ size=”full” align=”center”][vc_column_text]У Мінекоенерго відбулося засідання робочої групи Міжвідомчої комісії по УРП. У форматі відкритої зустрічі за участі представників преси були відкриті заявки від компаній, які зацікавилися трьома нафтогазовими ділянками— Охтирською, Грунівською та Ічнянською, загальною площею більше 3800 км кв.

Заявки на три ділянки подали 5 компаній, у тому числі три іноземні гравці. Зокрема, велика канадська публічна компанія Vermilion Energy, яка подала пакети документів на дві ділянки у партнерстві з «Укргазвидобування»: Грунівську та Охтирську. Також Охтирською ділянкою зацікавилася «Нафтогазенергія ДТЕК». Ще один предендент на участь у конкурсі по Грунівській ділянці — центральноєвропейський холдинг EP Ukraine із словацьким оператором Nafta. Претендентом на участь у конкурсі по Ічнянській ділянці є York Energy Limited (група Alpha Energy, Великобританія). [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row height=”small”][vc_column][us_single_image image=”21346″ size=”full” align=”center”][vc_column_text]Також до 17:30 4 лютого у компаній була можливість відправити пакет документів на участь у конкурсі по угодах про розподіл продукції поштою. Якщо такі заявки надійдуть — Міжвідомча комісія проведе по них окреме засідання та візьме до уваги ці пакети документів.

Протягом місяця Міжвідомча комісія повинна оцінити пропозиції заявників та надати свої рекомендації Кабінету Міністрів України для обрання переможця. З метою мінімізаціі субєктивного фактору та підвищення прозорості цього процесу також був прийнятий порядок розрахунку балів за критеріями оцінки претендентів, розроблений після консультацій з експертами ринку, компанією великої аудиторської четвірки та USAID проекту «Енергетична безпека України».[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Перейти до вмісту