108 лотів виставили на електронні торги

19 Квітня 2021

8 червня відбудеться дев’ятий е-аукціон 2021 року з продажу спеціальних дозволів на ділянки надр з покладами підземних вод, бурштину та неметалічних корисних копалин

Державна служба геології та надр України оголосила дев’ятий аукціон 2021 року. На електронні торги виставили 11 спеціальних дозволів на користування надрами. Це ділянки, які надаються з метою видобування торфу, мармуризованих вапняків, чарнокіту, ендербіту, граніту, пісковику, піщано-гравійної сировини, вапняку, а також з метою геологічного вивчення, у тому числі дослідно-промислової розробки підземних вод. Запропоновано ще два об’єкти для геологічного вивчення бурштиноносних надр, у тому числі дослідно-промислової розробки, з подальшим видобуванням бурштину (промислова розробка родовищ).

«Служба регулярно створює пропозиції та оголошує електронні торги. З початку року винесено вже 108 лотів на дев’ять аукціонів, – повідомив голова Держгеонадр. – Участь у торгах може взяти як фізична, так і юридична особа, а переможцем стає той, хто запропонує найвищу ціну протягом часу проведення електронних торгів».

Аукціон відбудеться 8 червня 2021 року та проходитиме в системі Прозорро.Продажі. Загальна стартова вартість лотів становить 29 148 825 гривень. Повний перелік пропозицій із посиланнями на аукціон розміщений на офіційному веб-сайті Державної служби геології та надр України.

Відповідно до Порядку проведення аукціонів з продажу спеціальних дозволів на користування надрами всі охочі можуть взяти участь у конкурентній боротьбі за право придбати спеціальний дозвіл. Для цього потрібно протягом 50 днів від оголошення торгів для всіх корисних копалин, окрім нафтогазових (90 днів), обрати лот на сайті Прозорро.Продажі, зареєструватися на одному з майданчиків і подати заяву онлайн на участь у торгах.

Нагадаємо, 21 квітня 2021 року відбудуться електронні торги з продажу чотирьох ділянок надр з покладами нафти, природного газу та конденсату. Ділянки розташовані в Полтавській, Харківській та Івано-Франківській областях.

Перейти до вмісту