11 нових об’єктів для Великого будівництва!

17 Вересня 2020

Держгеонадра доповнили перелік інвестиційних пропозицій одинадцятьма ділянками із покладами піску

У рамках національного проєкту «Велике будівництво» Державна служба геології та надр презентувала ще 11 об’єктів для виставлення на аукціони. Ділянки надр із покладами піску розташовані у Кіровоградській та Дніпропетровській областях, в межах 80 км до визначених проєктом автошляхів, мають затверджені запаси та відповідають ДСТУ для будівництва доріг місцевого та загальнодержавного значення.

Загалом Служба пропонує 90 ділянок надр із покладами піску, граніту, мігматиту, гнейсу, лабрадориту, чорнокіту, в областях, де гостро відчувається дефіцит сировини для будівництва та ремонту автошляхів.

«Усі пропозиції ділянок надр підготовлено у тісній співпраці з Укравтодором, який надав перелік корисних копалин та вимоги до них, згідно ДСТУ, а також перелік пріоритетних автодоріг, відповідно до плану будівництва на 2020–2021 роки, — нагадує голова Держгеонадр Роман Опімах. — Завдання із забезпечення національної економіки якісною вітчизняною сировиною має пріоритетне значення для нас. Переконані, що залучення інвесторів на ці ділянки пришвидшить роботи в рамках проєкту «Велике будівництво» та знизить їх вартість, створить нові робочі місця та забезпечить місцевий і державний бюджети надходженнями».

Нагадаємо, Державна служба геології та надр ініціювала співробітництво з Укравтодором у пріоритетному проєкті Президента України «Велике будівництво» в частині створення пропозицій ділянок надр з покладами корисних копалин, необхідними під час будівництва доріг.

Держгеонадра постійно працюють над наповнення Інвестиційного атласу надрокористувача новими об’єктами для подальшого виставлення їх на електронні торги. Днями анонсували проведення VII аукціонів, на які винесли десять ділянок із покладами фосфоритів, бурштину, кварцового піску, вапняків, граніту та марганцевої руди.

Перейти до вмісту