120 мільйонів гривень надійде до держбюджету від продажу вуглеводневого лоту

21 Квітня 2021

Державна служба геології та надр України реалізувала спеціальний дозвіл на родовище з покладами природного газу та конденсату на електронних торгах

21 квітня відбувся е-аукціон з продажу спеціального дозволу на користування надрами Юліївського родовища (Золочівський блок), терміном на 20 років. Переможцем стало АТ «Укргазвидобування». Компанія запропонувала 120 670 612 гривень за родовище, стартова вартість лоту – 58 743 190 гривень.

«Об’єкт добре розвіданий, на ньому обліковані запаси природного газу й конденсату. На сусідньому родовищі споруджена установка комплексної підготовки газу та конденсату, побудована та введена в експлуатацію установка з вилучення пропан-бутану. Ці чинники вплинули на прийняття інвестиційного рішення», – вважає голова Держгеонадр Роман Опімах.

На електронні торги було запропоновано ще три спеціальні дозволи на ділянки з покладами нафти, природного газу та конденсату з метою геологічного вивченнянафтогазоносних надр, у тому числі дослідно-промислової розробки, з подальшим видобуванням – Щербаківсько-Шкурупіївська площа в Полтавській області, Лючківсько-Березівська та Східно-Космацька площі в Івано-Франківській області. Торги по цих лотах не відбулися через відсутність бажаючих придбати ділянки.

Протягом трьох днів буде оголошено повторний аукціон з продажу спеціальних дозволів на користування надрами, які не були реалізовані сьогодні.

Перейти до вмісту