16 вересня відбудуться шості аукціони Держгеонадр!

14 Вересня 2020

Державна геологічна служба нагадує: щоб долучитися до торгів, необхідно подати заявку на участь в аукціоні до 18:00 15 вересня

Державна служба геології та надр України проводить вже шості відкриті електронні торги з продажу спецдозволів. Цього разу надрокристувачі змагатимуться за отримання ліцензій на три ділянки із покладами бурштину та дві ділянки із покладами підземних вод. Повний перелік об’єктів, запропонованих нарокористувачам:

Зазначимо, що по бурштинових ділянках пропонують наскрізні спецдозволи терміном на п’ять років на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розрообку (ДПР), із подальшим видобуванням. Для площ із покладами води на аукціон виставили ліцензії на геологічне вивчення із ДПР. Заявки на участь в електронних торгах приймають до 18:00 15 вересня.

Нагадаємо, Держгеонадра вже провели п’ять відкритих змагань з отримання спецдозволів, під час яких продали ліцензії на 32 ділянки загальною вартістю понад 750 млн грн. При цьому у середньому кінцева ціна спецдозволу у порівнянні із початковою зростала у 15 разів. 

«Прозорі онлайн-аукціони довели свою ефективність — такий інструмент гарантує продаж спецдозволів за ринковою вартістю, — каже голова Держгеонадр Роман Опімах. — Крім того, це прозорий механізм, адже за перебігом конкурентних змагань може спостерігати будь-хто у режимі реального часу, а переможця визначає система Prozorro.Продажі, тобто повністю нівельовано вплив суб’єктивного фактору у цьому процесі».

Перейти до вмісту