650 мільйонів — найвища вартість ліцензії за всю історію аукціонів Держгеонадр!

31 Серпня 2020

Держгеонадра провели відкриті електронні торги з продажу спецдозволу на розробку Будищансько-Чутівської ділянки.

Державна служба геології та надр завершила відкритий аукціон з продажу спецдозволу на розробку Будищансько-Чутівської площі на 20 років. Лот був найбільш очікуваною пропозицією на ринку і спровокував запеклі торги між п’ятьма учасниками. Лідерами перегонів з першого раунду були АТ «Укргазвидобування», ТОВ «Регал Петролеум корпорейшн (Юкрейн) Лімітед» та ТОВ«НАФТОГАЗГЕОРОЗВІДКА» (група компаній ДТЕК). За результатами конкурентної боротьби кінцева вартість ліцензії зросла у вісім разів порівняно із початковою та склала 650 500 000 гривень. Переможцем стало Товариство з обмеженою відповідальністю «НАФТОГАЗГЕОРОЗВІДКА».

«Відкрита боротьба крупних гравців ринку в черговий раз продемонструвала, що бізнес готовий чесно змагатися за право розробки українських надр та вкладати гроші у видобувну галузь. Кінцева вартість лоту перевершила наші прогнози, а це позитивний сигнал того, що довіра до галузі відновлюється, — прокоментував голова Державної служби геології та надр Роман Опімах. — Будищансько-Чутівська площа стала справжньою сенсацією на нафтогазовому ринку України, а у результаті проведених торгів Державний бюджет України отримає більше пів мільярда гривень».

Згідно із порядком компанія-переможець має сплатити вартість спеціального дозволу протягом 60 робочих днів, гроші напряму підуть до Державного бюджету України.

Перейти до вмісту