79 пропозицій для Великого будівництва доріг

17 Серпня 2020

Інвестиційний атлас надрокористувача доповнили новими об’єктами із затвердженими запасами корисних копалин

Державна служба геології та надр бере участь у національному проєкті «Велике будівництво», що визначений Президентом України як пріоритетний. Зокрема, підготувала перші 79 ділянок надр із покладами корисних копалин, необхідних для будівництва доріг.

Під час зустрічі з Укравтодором його представники надали Держгеонадрам перелік пріоритетних автодоріг, відповідно до плану будівництва на 2020–2021 роки, а також визначили області, де відчутний дефіцит піску та будівельної сировини для виробництва щебню і бутового каменю. Це граніт, мігматит, гнейс, лабрадорит, чорнокіт.

Всі об’єкти знаходяться в межах 80 км, до визначених проєктом автошляхів, мають затверджені запаси та відповідають ДСТУ для будівництва доріг місцевого та загальнодержавного значення.

Ділянки пропонуються для видобування та знаходяться у п’яти областях: Кіровоградська, Полтавська, Харківська, Миколаївська та Дніпропетровська.

«Ми презентуємо першу хвилю об’єктів для будівництва доріг в областях, де наявний дефіцит сировини, – повідомив голова Держгеонадр Роман Опімах. – Нашою метою є забезпечення національної економіки якісною вітчизняною сировиною. Це важливе державне завдання, що значно пришвидшить роботи та знизить їх вартість, створить нові робочі місця та забезпечить місцевий і державний бюджети надходженнями».

Ділянки надр, підготовлені в межах проєкту «Велике будівництво», доповнили Інвестицій атлас надрокористувача, який станом на сьогодні нараховує близько 230 об’єктів для подальшого виставлення їх на аукціон.

Нагадаємо, наступні аукціони відбудуться 19 серпня. Це повторні е-торги, де ціни на лоти стартуватимуть з дисконтом 50%. До уваги інвесторів ділянки надр з покладами мінеральних природних столових вод, граніту, руди міді, нікелю, кобальту та металів платинової групи.

Перейти до вмісту