86 лотів на електронні аукціони!

24 Лютого 2021

Державна служба геології та надр України за перші два місяці 2021 виставила на електронні торги більше ділянок надр, аніж за весь минулий рік

Держгеонадра оголосили сьомий аукціон. Загальна початкова вартість 13 лотів становить понад 12,3 млн грн. Торги відбудуться 14 квітня 2021 року та проходитимуть на платформі Прозорро.Продажі в режимі реального часу. Більшість об’єктів номіновані надрокористувачами.

«Станом на кінець лютого 2021 року Служба виставила на аукціони вже 86 ділянок – більше, аніж за весь минулий рік. Цей показник є свідченням довіри ринку до регулятора. Ми очікуємо, що за підсумками 2021 року кількість проданих лотів збільшиться удвічі, перевищивши 100 об’єктів», – розповідає Роман Опімах.

Повний перелік ділянок надр, які виставлені на сьомий аукціон 2021 року, доступні на сайті Державної служби геології та надр України. Серед запропонованих лотів є ділянки з покладами бурштину, підземних вод, вапняків, гранітів і титанових руд.

«Швидке реагування на заяви від надрокористувачів та оперативна підготовка лотів для виставлення на аукціон — принципова позиція Держгеонадр, — наголосив Роман Опімах. — Електронні аукціони гарантують прозорість і встановлюють справедливу ціну за право користуватися надрами, створюючи рівні умови для всіх учасників ринку».

Нагадаємо, Державна служба геології та надр України презентувала нові інвестиційні пропозиції — об’єкти з покладами стратегічних та критичних мінералів. Це літій, титан, цинк, нікель, кобальт, ніобій та інші.

Перейти до вмісту