За даними геологів Держгеонадр на Закарпатті виявлено 2,4 тони рудопроявів золота

16 Січня 2018

[vc_row height=”small” columns_type=”small”][vc_column width=”1/2″][us_single_image image=”6331″ size=”medium” align=”center”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]В дочірньому підприємстві «Західукргеологія» Національної акціонерної компанії «Надра України», яке входить в сферу діяльності Державної служби геології та надр України повідомили прогнозовані запаси  рудопрояву золота в Рахівському районі Закарпатської області в кількості 2,4 тони.

На основі проведених раніше бурових, гірничих та лабораторних робіт, Рахівською геолого-пошуковою партією Львівської ГРЕ виконано оцінку прогнозних ресурсів золота рудних тіл Білопотікського рудопрояву в кількості 2,4 тонн. Згідно даних результатів підтверджується перспективність подальших геологорозвідувальних робіт на рудопроявах Рахівського рудного району, які спрямовані на підготовку об’єктів для залучення інвестицій та переведення їх в ранг золоторудних родовищ.

Крім того, на підприємстві розповіли про виконання геологічного довивчення масштабу 1:200 000 території аркуша «Стрий» на площі 200 км2. Ці роботи виконуються Геологозйомочною партією Львівської ГРЕ згідно програми із створення Державної геологічної карти України масштабу 1:200 000. А також, згідно затвердженого пооб’єктного плану, в 2017 році продовжувались роботи з оцінки прогнозних ресурсів метану Львівсько-Волинського вугільного басейну із виявлення перспективних структур для підземного вилуговування калійних солей Передкарпаття, геологозйомочні та гідрогеологічні роботи.

Продовжувалося ведення Державного водного кадастру та Державного обліку використання підземних вод, моніторингу поширення і розвитку інженерно-геологічних процесів та моніторингу підземних вод на території Закарпатської, Львівської, Тернопільської, Івано-Франківської та Чернівецької областей.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Перейти до вмісту