Американські компанії VALKOR та Petrotech зацікавились нафтогазовими аукціонами в Україні

19 Грудня 2018

[vc_row height=”small” columns_type=”small”][vc_column][vc_column_text]

Керівник Держгеонадр Олег Кирилюк та Голова правління НАК «Надра України» Ярослав Климович провели робочу зустріч з топ-менеджерам двох американських нафтогазових компаній.

Під час зустрічі представники VALKOR та Petrotech висловили зацікавленість у пролонгації своєї роботи на українському ринку. Крім того, відзначили, що таке рішення було прийнято опирачиюсь на значні зміни в законодавстві для стимуляції залучення як іноземних, так і вітчизняних інвестицій в розробку надр.

На що очільник Держгеонадр Олег Кирилюк детальніше розповів представникам американського бізнесу щодо потенціалу України з видобутку вуглеводнів та запросив американських інвесторів взяти участь в аукціоні з продажу спецдозволів на користування нафтогазоносними надрами, який відбудеться 6 березня 2019 року.

[/vc_column_text][us_single_image image=”15465″ align=”center”][us_separator type=”invisible” size=”large” thick=”4″][/vc_column][/vc_row][vc_row height=”auto” columns_type=”small”][vc_column width=”1/2″][us_separator type=”invisible” size=”large” thick=”4″][vc_column_text]

«Ми вітаємо з боку американського бізнесу зацікавленість щодо видобутку надр в нашій країні. Україна безумовно зацікавлена в іноземних інвестиціях та досвідчених гравцях на ринку, адже залучення таких надрокористувачів – найкраща запорука та підтримка економічної та енергетичної незалежності України», – наголосив Кирилюк. Також керівник держоргану підкреслив що готовий до відкритого діалогу та співпраці.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][us_single_image image=”14824″ align=”center”][/vc_column][/vc_row][vc_row height=”small” columns_type=”small”][vc_column][us_separator type=”invisible” size=”large” thick=”4″][vc_column_text]В рамках зустрічі Голова правління Ярослав Климович презентував діяльність та здобутки у геологорозвідувальній сфері НАК «Надра України» та окреслив перспективи можливої співпраці з євроантлантичними партнерами.

“Наша стратегія направлена на тісну співпрацю з усіма учасниками геологічної та видобувної галузей. Зокрема, ми маємо ряд інвестиційних проектів, які можуть зацікавити і міжнародних партнерів. І я вірю, що приватні інвестиції разом із досвідом наших спеціалістів та державними гарантіями (оскільки, 100% закріплено в державній власності) — це ключ до повного самозабезпечення енергоресурсами України!” – наголосив Климович.

Наприкінці зустрічі керівники іноземних компаній передали слова підтримки з боку уряду США щодо укріплення енергетичної незалежності України.

Довідка:

Американські VALKOR (м. Х’юстон, Техас) та Petrotech вже понад 11 років здійснюють свою діяльність щодо видобування вуглеводнів у співпраці з українськими компаніями.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Перейти до вмісту