Державна служба геології та надр України оголошує конкурс для визначення спеціалізованих державних геологічних підприємств, що проводитимуть державну експертизу звітів

Державна служба геології та надр України оголошує конкурс для визначення спеціалізованих державних геологічних підприємств, установ та організацій, які належать до сфери управління Держгеонадр, що проводитимуть державну експертизу звітів щодо результатів геологічного вивчення надр, а також інших геологічних матеріалів.

Для участі у конкурсі підприємства, установи та організації, які належать до сфери управління Держгеонадр, мають надати до 25 квітня 2018 року пакети документів відповідно до Конкурсних умов за адресою: 03057, м. Київ, вул. Антона Цедіка, 16.

Також наголошуємо на обов’язковому наданні інформації за 2017 рік та січень-березень 2018 року про стан виконання зобов’язань за укладеними договорами з проведення геологічної експертизи відповідно до пункту 13 Положення про проведення державної експертизи звітів щодо результатів геологічного вивчення надр, а також інших геологічних матеріалів.

Контактна особа: секретар Конкурсної комісії, Флоре Наталія Василівна (044) 456-50-35

Перейти до вмісту