Держгеонадра запрошують до співпраці ЗМІ для висвітлення проведення 09 серпня 2018 року І аукціону з продажу спеціальних дозволів на користування надрами

Шановні представники засобів масової інформації!

Запрошуємо вас взяти участь у висвітленні проведення І аукціону з продажу спеціальних дозволів на користування надрами, який відбудеться 09  серпня  2018 року об 11:00 в актовому залі Державної служби геології та надр України за адресою: вул. Антона Цедіка, 16, Київ, 03057.

Акредитація представників ЗМІ проводиться до 07 серпня 2018 року.

Заявки на акредитацію подаються на офіційному бланку ЗМІ за підписом керівника редакції на електронну адресу: [email protected] або факсимільним зв’язком за номером (044) 456-23-57.  Контактний телефон: 0674616192.

У   заявці на акредитацію вказуються:

– повна назва ЗМІ, поштова та електронна адреси редакції, номери телефонів і факсів редакції,

– прізвище, ім’я, по батькові працівників засобу масової інформації, делегованих для участі у заході, та їхня належність до творчих або технічних працівників (журналіст, оператор, фотокореспондент).

До участі у заході може бути допущено не більше трьох представників від одного ЗМІ, оскільки місце проведення заходу не дозволяє розмістити велику кількість осіб.

Акредитовані особи, які будуть присутні 09.08.2018 на І аукціоні з продажу спеціальних дозволів на користування надрами, повинні:

– прибути на захід заздалегідь не пізніше ніж за 15 хвилин до початку аукціону (у разі запізнення Держгеонадра залишають за собою право відмовити в доступі до зали),

– дотримуватися загальних правил поведінки, норм професійної етики та моральних засад суспільства,

– не порушувати права інших осіб,

– не заважати проведенню заходу.

Акредитація ЗМІ для висвітлення І аукціону 2018 року з продажу спеціальних дозволів на користування надрами є обов’язковою.

Перейти до вмісту