Оголошення про прийняте рішення щодо подальшої дії спеціального дозволу на користування надрами

Державна служба геології та надр України доводить до відома,  що наказом Державної служби геології та надр України від 22.10.2021 № 772 прийнято рішення щодо подальшої дії спеціального дозволу на користування надрами № 2345 від 28.12.2000, наданого ПрАТ «Докучаєвський флюсо-доломітний комбінат» (код ЄДРПОУ 00191856).

 

Відповідно до вимог абзацу одинадцятого пункту 24 Порядку надання спеціальних дозволів на користування надрами, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30.05.2011 № 615 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 19.02.2020 № 124), наказ Держгеонадр (з додатком) розміщено на офіційному веб-сайті Державної служби геології та надр України у підрозділі «Накази» розділу «Діяльність».

 

Інформацію на виконання наказу Держгеонадр необхідно надати до Держгеонадр з копіями паспортів артезіанських свердловин разом з описами або внести дані через електронний кабінет державного реєстру артезіанських свердловин (https://waterwells-ua.info). У разі ненадання інформації  у визначений термін буде розглянуто питання щодо подальшої дії спеціального дозволу на користування надрами у встановленому законодавством порядку.

 

Відомості щодо наявності та чинності спеціальних дозволів на користування надрами розміщені у відкритому доступі на веб-сайті ДНВП «Геоінформ України» в підрозділі «Спеціальні дозволи на користування надрами» розділу «Надрокористувачам».

Перейти до вмісту