Дайджест подій (9-13 грудня)

15 Грудня 2019

[vc_row height=”auto”][vc_column][vc_column_text]У тижневому підсумку новин Державної служби геології та надр — про запуск онлайн data-room, презентацію інвестиційних можливостей у Лондоні та перезавантаження Міжвідомчої комісії з УРП.[/vc_column_text][us_separator type=”invisible” thick=”4″][/vc_column][/vc_row][vc_row height=”small” columns_type=”small”][vc_column][vc_column_text]Запустили онлайн data-room геологічної інформації[/vc_column_text][us_separator type=”invisible” size=”large” thick=”5″][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/2″][us_single_image image=”20485″ align=”center”][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_column_text]

У Державній службі геології та надр України запустили віртуальну data-room по трьох ділянках, виставлених на конкурс на умовах Угод про розподіл продукції — Охтирській, Грунівській та Ічнянській. З понеділка надрокористувачі можуть отримати усю наявну геологічну інформацію та дані по об‘єктах безкоштовно у режимі онлайн.

«Надрокористувачеві більше не потрібно проходити складну процедуру, як це було раніше: писати заяву, отримувати дозвіл на доступ до звітів, оплачувати послугу тиражування матеріалів, — ми прибрали ці бар‘єри і відкрили геологічну інформацію усім охочим, такого у Службі раніше ніхто не робив», — коментує голова Держгеонадр Роман Опімах. «Станом на сьогодні онлайн доступні більше сімдесяти звітів по трьох ділянках: усі наявні матеріали по Ічнянській ділянці (57), десять звітів по Охтирській ділянці, та десять звітів по Грунівській. Решту звітів опублікують у віртуальній dataroom найближчим часом».

Щоб ознайомитись зі звітами та графічними матеріалами дистанційно, зареєструйтесь у бета-версії онлайн data-room за посиланням –  http://geoinf.kiev.ua/konkurs-naukladennyaugodi-pro-rozpodilvuglevodniv/?action rcl=login.

[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][us_separator type=”invisible” size=”large” thick=”5″][mpc_divider preset=”mpc_preset_18″ lines_color=”#df5461″][/vc_column][/vc_row][vc_row height=”small” columns_type=”small”][vc_column][vc_column_text]У Лондоні провели road-show по трьох нафтогазових ділянках[/vc_column_text][us_separator type=”invisible” size=”large” thick=”5″][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/2″][us_single_image image=”20444″ align=”center”][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_column_text]

У Лондоні відбулася презентація інвестиційних можливостей по трьох нафтогазових ділянках, виставлених на конкурс на умовах Угоди про розподіл продукції (УРП). Захід пройшов за підтримки Європейського банку реконструкцій та розвитку. Голова Державної служби геології та надр Роман Опімах зустрівся із представниками іноземних компаній, інвестиційних фондів, дипломатичних установ та міжнародних торгових місій.

«Залучення інвестицій є критично важливою умовою для розвитку економіки держави в цілому, і видобувної галузі зокрема, — зазначив Роман Опімах. — Для цього необхідно забезпечувати якісну промоцію об‘єктів, виставлених на конкурси та аукціони. Сьогодні йшлося про Охтирську, Грунівську та Ічнянську ділянки, торги по яких відбудуться у лютому наступного року. Ми зацікавлені у тому, аби залучити якомога більше потенційних інвесторів, та на умовах прозорості і конкуретної боротьби обрати переможця».

[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][us_separator type=”invisible” thick=”4″][mpc_divider preset=”mpc_preset_18″ lines_color=”#df5461″][/vc_column][/vc_row][vc_row height=”small” columns_type=”small”][vc_column][vc_column_text]Підписали Меморандум про взаєморозуміння із Schlumberger[/vc_column_text][us_separator type=”invisible” size=”large” thick=”5″][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/2″][us_single_image image=”20416″ align=”center”][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_column_text]

Державна служба геології та надр України та лідер постачання технологій для видобувної галузі компанія Schlumberger підписали Меморандум про взаєморозуміння. Документ передбачає обмін досвідом з метою оцифровки усієї геологічної інформації та створення національного репозитарію геологічних даних.

«Діджиталізація наявних геологічних звітів та графічних матеріалів дозволить спростити доступ потенційних інвесторів до отримання цих даних та сприятиме залученню приватного капіталу у розвиток мінерально-сировинної бази держави, — підкреслив голова Держгеонадр Роман Опімах. — Дотепер геологічні матеріали та результати геолого-фізичних досліджень були розкидані по всій країні, по різних державних підприємствах, що знаходяться у підпорядкуванні ДСГН. Ми систематизуємо відомості про усю наявну геологічну інформацію та створимо віртуальне сховище оцифрованих даних».

[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][us_separator type=”invisible” thick=”4″][mpc_divider preset=”mpc_preset_18″ lines_color=”#df5461″][/vc_column][/vc_row][vc_row height=”small” columns_type=”small”][vc_column][vc_column_text]Перезавантажили Міжвідомчу комісію з УРП[/vc_column_text][us_separator type=”invisible” size=”large” thick=”5″][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/2″][us_single_image image=”20480″ align=”center”][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_column_text]

У п‘ятницю відбулося перше засідання оновленої Міжвідомчої комісії з Угод про розподіл продукції (УРП). Учасники зустрічі затвердили робочу групу у рамках Міжвідомчої комісії, та прийняли рішення про залучення консультантів до аналізу дев‘яти проектів угод про розподіл вуглеводнів. Також серед питань порядку денного — статус виконання угод по Юзівській та Олеській ділянках. Члени Комісії погодилися направити відповідний запит до НАК «Надра України», за результатами наданих звітів по цих ділянках будуть прийняті відповідні рішення.

«До 10 січня 2020 року члени Комісії повинні дати контрпропозицію по дев‘яти проектах угод про розподіл вуглеводнів, за якими уже визначені переможці конкурсів. Також серед першочергових завдань Комісії — аналіз поданих заявок на участь у конкурсах по Грунівській, Охтирській та Ічнянській ділянках, та підготовка угод по цих об‘єктах», — зауважив голова Держгеонадр Роман Опімах. «Ми вітаємо початок роботи оновленої Міжвідомчої комісії та сподіваємося на ефективну співпрацю усіх членів».

[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][us_separator type=”invisible” thick=”4″][mpc_divider preset=”mpc_preset_18″ lines_color=”#df5461″][/vc_column][/vc_row][vc_row height=”small” columns_type=”small”][vc_column][vc_column_text]Наступного року на аукціони та конкурси виставлять об‘єкти загальною площею 15 000 кв.км, — Роман Опімах[/vc_column_text][us_separator type=”invisible” size=”large” thick=”5″][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/2″][us_single_image image=”20434″ align=”center”][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_column_text]

Голова Державної служби геології та надр України Роман Опімах дав ексклюзивне інтерв‘ю британському виданню ICIS, у якому розказав про плани щодо аукціонів та конкурсів на наступний рік. За словами голови Служби, установа планує у 2020 році організувати раунди ліцензування нафтогазових ділянок на суходолі і на шельфі Чорного моря загальною площею понад 15 000 кв.км. Планують також залучити інвестиції компаній з США, Канади та Китаю.

«Україна заявила про плани щодо організації майбутніх тендерів по нафтових та газових площах на 2020 рік. Зокрема, з метою нарощення видобування та залучення інвесторів організували спрощений доступ до наявної геологічної інформації» , — пише видання.

Читайте повний текст матеріалу за посиланням: https://www.icis.com

[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row]

Перейти до вмісту