Департамент геології Держгеонадр надав 384 висновки для видачі дозволу на спеціальне водокористування

07 Вересня 2018

[vc_row][vc_column][us_single_image image=”14030″ align=”center” lightbox=”1″][vc_column_text]

У серпні поточного року Департаментом геології було проведено 8 засідань Робочої групи Держгеонадр з розгляду питань щодо погоджень, передбачених статтями 51, 58 Кодексу України про надра та статтями 49, 82, 86 та 93 Водного кодексу України.

За словами т.в.о. Директора Департаменту геології Сергія Сліпка було розглянуто 47 проектів.
«За серпень місяць Департамент розглянув 36 проектів документів розробки та дослідно-промислової розробки родовищ корисних копалин, з яких 17 повернуто на доопрацювання, 19 – погоджено, 3 проекти днопоглиблювальних робіт, 2 проекти повернуто на доопрацювання, 1 проект – погоджено. Також 8 проектів встановлення меж зони санітарної охорони водозабору: 2 проекти повернуто на доопрацювання, 6 проектів – погоджено. Всього за місяць ми розглянули 47 пакетів проектної документації», – повідомив С. Сліпко.

Також керівник Департаменту додав, що розглянуто, опрацьовано та підготовлено до підпису 384 пакетів документів водокористувачів для надання висновку щодо можливості видачі дозволу на спеціальне водокористування відповідно до статті 49 Водного кодексу України: з них 351 – позитивні рішення, 33 – негативні рішення.

[/vc_column_text][us_separator size=”small” thick=”2″ style=”dotted”][vc_column_text]

Довідково:
Відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, що регулюють відносини, пов’язані з одержанням документів дозвільного характеру», Водного кодексу України, Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності» та Положення про Державне агентство водних ресурсів України, Агентство здійснює видачу (відмова у видачі, анулювання) дозволу на спеціальне водокористування.

Державна Служба геології та надр України розглядає, опрацьовує та готує до підпису матеріали водокористувачів для надання висновку щодо можливості видачі дозволу на спеціальне водокористування відповідно до статті 49 Водного кодексу України.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Перейти до вмісту