Держгеонадра 9 серпня проведе І аукціон в 2018 році з продажу спеціальних дозволів на користування надрами

04 Квітня 2018

Державна служба геології та надр України розпочала підготовку до аукціону з продажу спецдозволів на користування надрами, який відбудеться 9 серпня 2018 року.

Це будуть вже треті торги за новими правилами. На аукціон виставлено 13 ділянок, що на три ділянки більше, ніж на минулих торгах в 2017 році. Надрокористувачі можуть подати заявки на торги до 18 червня 2018 року.

«Підготовка до третього аукціону за новими правилами тільки стартувала. У потенційних надрокористувачів є 75 днів на подачу та підготовку документів. Останню заявку ми приймемо 18 червня. Як показала практика введених нами правил, подовження терміну позитивно вплинуло на рівень підготовки документації заявниками. А це означає, що в аукціоні зможе взяти участь більша кількість учасників», – заявляє керівник Держгеонадр Олег Кирилюк.

«Для аукціону Держгеонадра підготувала 13 лотів. Більшість з яких – це підземні води, інші – це пісковики, вапняки, граніт, глини. Усі ці ділянки потребують геологічного вивчення з подальшою дослідно-промисловою розробкою. Нам дуже важливо щоб аукціон пройшов успішно, задля розширення мінерально-сировинної бази країни», – зазначив заступник  директора Департаменту  дозвільної та міжнародної діяльності Ігор Тимошенко.

Нагадаємо, аукціон щодо кожної ділянки надр відбувається за умови реєстрації не менш як двох покупців на придбання спецдозволу. Переможець аукціону протягом 30 календарних днів після його проведення здійснює розрахунки за придбаний дозвіл шляхом внесення коштів до державного бюджету і сплачує різницю між ціною продажу лоту та гарантійним внеском. Вартість геологічної інформації на ділянку надр (розмір сплати наведено у переліку ділянок надр, які планується виставити на аукціон) сплачується переможцем аукціону.

9 серпня 2018 року в день проведення аукціону з 9 00 до 10 45 годин  відбудеться реєстрація покупців (їх уповноважених осіб) за адресою: м. Київ, вул. Антона Цедіка, 16, Державна служба геології та надр України, актовий зал (4 поверх).

Покупці, які не зареєструвалися, у встановлений строк, вважаються такими, що відмовилися від участі в аукціоні. При цьому сплачені вартість пакета аукціонної документації та  гарантійного внеску не будуть повертатися. За додатковою інформацією про умови проведення аукціону звертатись до Державної служби геології та надр України за адресою: м. Київ, вул. Антона Цедіка, 16, кім. 416. Контактні особи: Тимошенко Ігор Васильович – тел. (044) (044) 456-60-85, Павка Олена Іванівна – тел. (044) 456-60-56, Борисенко Дмитро Миколайович   тел. (044) 536-13-20.

Довідка.

Претендент повинен сплатити розмір гарантійного внеску (платіж у розмірі 20 відсотків початкової ціни дозволу, що вноситься претендентом на рахунок Державної служби геології та надр України, відкритий в органі Казначейства), за реквізитами: № 37119061078689, Одержувач: Держказначейська служба України, УДКСУ у Шевченківському районі м. Києва, код згідно з ЄДРПОУ 37536031, МФО 820172.

Для участі в аукціоні претендент повинен придбати пакет аукціонної документації (вартість пакета аукціонної документації становить 3,12 відсотка початкової ціни дозволу, але не менш як 4500 гривень і не більш як 72550 гривень). Для отримання рахунку на сплату надсилається заява у довільній формі (код згідно з ЄДРПОУ, розрахунковий рахунок, номер мобільного телефону) із зазначенням ділянки надр та свідоцтво про реєстрацію платника податку на факс 456-33-38, e-mail: [email protected] (відділ оплати праці та бухгалтерського обліку).

Перейти до вмісту