Держгеонадра анонсували два нових аукціони

22 Січня 2021

Інвесторам пропонують ділянки із покладами бурштину, підземних вод і граніту та нафтогазові лоти

Державна служба геології та надр України виставила на четверті прозорі аукціони 15 ділянок із покладами бурштину, підземних вод, граніту, торфу, крейди. Торги по нових лотах відбудуться 12 березня онлайн, за перебігом торгів може спостерігати кожен охочий. Також анонсували п’яті електронні торги по нафтогазових ділянках, які пройдуть 21 квітня. 

«Запрошую українських та іноземних інвесторів вивчити пропозиції та взяти участь у відкритих аукціонах», — закликав голова Держгеонадр Роман Опімах. 

Ознайомитися із пропозиціями можна на сайті Служби за посиланням: https://www.geo.gov.ua/wp-content/uploads/2021/01/auction2021_4.pdf  та  https://www.geo.gov.ua/wp-content/uploads/2021/01/auction2021_5.pdf

Нагадаємо, цього року Держгеонадра вже провели перші аукціони, під час яких було продано 11 спеціальних дозволів загальною вартістю майже 74 млн грн. Під час конкуретних змагань за право розробляти ділянку ціна ліцензії зростала у десятки разів, а найбільше зростання вартості показала ділянка Німщин (піщано-гравійна сировина) —  у 270 разів!

«Онлайн-аукціони — дієвий механізм, який дозволяє чесно та відкрито продати спецдозвіл за реальною ринковою вартістю та залучити прямі надходження до Держбюджету. Цьогоріч ми розраховуємо на 750 млн грн з продажу ліцензій», — зазначив голова.

Наступні торги пройдуть 11 лютого та 25 лютого

Перейти до вмісту