Держгеонадра анонсували перезапуск конкурсу по ділянці «Дельфін»

26 Лютого 2020

[vc_row height=”auto”][vc_column][vc_column_text]На конкурси УРП на шельфі Чорного моря буде запропоновано дві ділянки зальною площею понад 15 тис. км2.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row height=”small”][vc_column][us_single_image image=”21789″ size=”full” align=”center”][vc_column_text]Голова Державної служби геології та надр України Роман Опімах під час звіту «Держгеонадра: сучасний підхід до надрокористування» повідомив про перезапуск конкурсу на укладання угод про розподіл вуглеводневої продукції у межах ділянки «Дельфін» у Чорному морі.

«Після проведених консультацій, аналізу наявної геологічної інформації та міжнародних практик, ми дійшли висновку, що оптимальним рішенням стане пропозиція двох ділянок на шельфі Чорного моря – Південний Дельфін та Північний Дельфін площею 7,5 та 8,3 тис. кв. км відповідно. Ми не виключаємо можливість проведення конкурсу по третій ділянці у майбутньому. Наразі цю ділянку ми не будемо пропонувати на аукціон через її недостатню розвіданість».

Очільник Держгеонадр висловив сподівання, що Постанови Кабінету Міністрів про оголошення конкурсів на ці дві ділянки будуть прийняті у березні, після чого Міжвідомча комісія протягом двох місяців опублікує конкурсну документацію та оголошення про старт конкурсів.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row height=”small”][vc_column][us_single_image image=”21790″ size=”full” align=”center”][vc_column_text]Також Роман Опімах повідомив, що потенційним інвесторам пропонується надати 6 місяців для вивчення геологічної інформації та прийняття інвестиційного рішення.

Нагадаємо, Кабінет Міністрів України визнав таким, що не відбувся, попередній конкурс на укладання угоди про розподіл продукції (УРП) в межах ділянки Дельфін на шельфі Чорного моря у вересні 2019 року.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Перейти до вмісту