Держгеонадра долучились до святкування Дня вишиванки

17 Травня 2018

[vc_row height=”small” columns_type=”small”][vc_column width=”1/2″][us_gallery ids=”11591,11592″ layout=”masonry” columns=”1″ indents=”1″][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

Державна служба геології та надр України приєдналась до міжнародної акції «Всесвітній день вишиванки».

Сьогодні, 17 травня, працівники Держгеонадр прийшли на роботу у одязі з національними мотивами з метою підтримки ідеї свята, яка полягає у збереженні та популяризації української культури.

Нагадаємо, це свято покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Щороку День вишиванки відзначають у третій четвер травня.

«День вишиванки – важливе свято, це своєрідний день пошани та любові до українських традицій. Адже саме сьогодні зранку кожен українець, починаючи з малечі та закінчуючи топ-менеджерами країни, одягнули наш національний одяг. Таким чином ми виражаємо повагу до своєї історії та культури, і водночас демонструємо світу свою самобутність, як єдиного народу незалежної держави», – говорить очільник Держгеонадр Олег Кирилюк.

Зазначимо, Всесвітній день вишиванки започатковано в 2006 році за студентською ініціативою. Свято не передбачає обов’язкових заходів, окрім як одягнення вишиванки.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Перейти до вмісту