Держгеонадра можуть зробити значний внесок у розвиток сільського господарства України, – експерт місії світового банку Вілфрід Хундертмарк

08 Листопада 2018

[vc_row][vc_column width=”1/2″][us_single_image image=”14945″ size=”medium” align=”center”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]Державна служба геології та надр України може зробити значний внесок у розвиток сільського господарства України, про це заявив під час зустрічі з очільником Держгеонадр України Олегом Кирилюком експерт місії Світового банку Вілфрід Хундертмарк, який є провідним фахівцем із питань зрошення (Вашингтон, США).

«Команда Світового банку відвідує Україну з місією прискорення інвестицій у сільське господарство України. Метою нашої зустрічі в Держгеонадрах є обговорення питання управління водними ресурсами в сільському господарстві, зокрема, ресурсами підземних вод України», – повідомив експерт місії Світового банку Вілфрід Хундертмарк.

У ході зустрічі Олег Кирилюк детально ознайомив експертів із специфікою управління підземними водними ресурсами, зупинився на питанні спрощення доступу фермерів до ресурсів підземних вод для зрошення.

«Сподіваюсь, що ми продовжимо робочі консультації в рамках проекту з метою пошуку оптимальних шляхів покращення використання Україною ресурсів підземних вод для сільського господарства», – підсумував  т.в.о. Голови Держгеонадр.

Нагадаємо, за Водним кодексом України та Кодексом України про надра до компетенції Держгеонадр належить моніторинг підземних вод, ведення Державного водного кадастру (підземні води), тощо.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Перейти до вмісту