Держгеонадра оголосили 1 аукціон 2021 року

25 Листопада 2020

15 ділянок надр продадуть 12 січня шляхом відкритих електронних торгів

Державна служба геології та надр України оголосила проведення 1 аукціону 2021 року, на який виставлено 15 ділянок надр з покладами корисних копалин. Загальна початкова вартість лотів перевищує 28 млн грн. Торги відбудуться 12 січня 2021 року та проходитимуть на платформі Прозорро.Продажі в режимі реального часу. Більшість об’єктів номіновані надрокористувачами.

«Ми виставляємо на аукціони тільки ті лоти, які цікаві надрокористувачам. Просто так торги не організовуємо, аби подивитися, чи буде попит, хочемо мінімізувати трудовитрати та мати гарантію, що буде хоча б два учасника», — розповідає Роман Опімах.

Перелік ділянок надр, які виставлені на перший аукціон 2021 року, доступні на сайті Державної служби геології та надр України. Це об’єкти з покладами вапняку, глини, піску, пісковику, піщано-гравійної суміші, лабрадориту, лужного та первинного каолінів, а також торфу, бурштину та рідкісноземельних руд.

«Відкриті електронні торги гарантують чесний та об’єктивний результат конкурентних змагань, а Держгеонадра мають змогу продати ліцензію за ринковою вартістю і залучити більше коштів до Державного бюджету України, — переконаний голова Служби Роман Опімах. — За 2020 рік ми уже провели сім аукціонів, за результатами яких продали 44 лоти загальною вартістю близько 800 млн грн. Ці кошти надходять безпосередньо до Державного бюджету України».

Нагадаємо, 23 грудня 2020 року відбудуться аукціони з продажу 13 ділянок надр з покладами підземних вод, бурштину, марганцевих руд, опоки, каоліну первинного, а також ніобієвих руд і золота. Заяви надрокористувачів на участь в електронних торгах приймаються до 18 години 22 грудня.

Перейти до вмісту