Держгеонадра оголосили третій аукціон у 2021 році

06 Січня 2021

На електронні торги виставили 14 ділянок надр

25 лютого року відбудуться е-аукціони з продажу спеціальних дозволів на користування надрами. Держгеонадра запропонували 14 ділянок, які номінували надрокористувачі. Загальна стартова вартість лотів становить близько 21 мільйона гривень.

Серед запропонованих лотів спеціальні дозволи на:

«Залучення інвестицій у розробку покладів надр стимулює супутні виробництва, розвиток інфраструктури та створення робочих місць, — розповідає Роман Опімах. – Державна служба геології та надр системно проводить електронні торги. Вже виставила на аукціони 44 лоти, планує цього року запропонувати не менше 100».

Бізнес готовий інвестувати в розробку надр. А проведення електронних аукціонів забезпечує прозору процедуру їх надання в користування, створює умови для визначення тієї ціни, яку готові платити суб’єкти ринку.

«Гравці ринку можуть за власним бажанням ініціювати на е-торги будь-яку ділянку із Інвестиційного атласу надрокористувача або номінувати свою, та взяти участь у відкритому аукціоні. Переможця визначає система Прозорро.Продажі, ним стає та компанія, яка запропонує найвищу ціну за лот», – пояснив очільник Служби.

Нагадаємо, відбулося офіційне підписання угод про розподіл вуглеводневої продукції з переможцями конкурсів. Держгеонадра визначені державним уповноваженим органом для імплементації УРП.

Перейти до вмісту