Держгеонадра оновлює акти перевірок надрокористувачів

13 Квітня 2020

З метою підвищення ефективності та неупередженості Держгеоконтролю у Службі розробили низку змін до акту перевірок, проект якого опубліковано на сайті.

Поки діє мораторій на перевірки діяльності надрокористувачів, Держгеонадра працює над підвищенням ефективності та неупередженості роботи Держгеоконтролю. Зокрема, регулятор пропонує оновити форми перевірок надрокористувачів з метою мінімізаціі суб‘єктивного фактору.

«Нова форма перевірок буде частково спрощеною, для того, щоб уникнути дублювання функцій Держгеоконтролю із іншими інспекціями, також новий варіант акту розроблено таким чином, щоб мінімізувати можливий вплив суб‘єктивного фактору та фіксувати лише фактичні дані щодо виконання надрокористувачем своїх зобов’язань», — прокоментував голова Держгеонадр Роман Опімах.

Очільник Служби нагадав, що кожний надрокористувач може вільно ознайомитися з офіційним підтвердженням усунення ним зауважень у приписах Держгеоконтролю на урядовому Інспекційному порталі

Також, як зазначають у Держгеонадрах, за результатами аналізу та підготовлених рекомендацій Офісу реформ Кабінету міністрів України, склали концепцію реформування Держгеоконтроля з метою підвищення його компетенцій. Наразі відомо, що її повноцінна реалізація переважно полягає у площині додаткового фінансування з держбюджету. 

Перейти до вмісту