Держгеонадра підписали Меморандум з ДНВП «Державний інформаційний геологічний фонд України», Державною службою України з питань геодезії, картографії та кадастру та Державним підприємством «Центр державного земельного кадастру».

27 Вересня 2019

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

В.о. Голови Держгеонадр Вадим Гончаренко підписав Меморандум про взаємодію між Державною службою геології та надр України, Державним науково-виробничим підприємством «Державний інформаційний геологічний фонд України», Державною службою України з питань геодезії, картографії та кадастру та Державним підприємством «Центр державного земельного кадастру».

Наміри про спіівпрацю окреслені на виконання доручення Прем’єр-міністра України за результатами наради щодо функціонування державних кадастрів.

[/vc_column_text][us_single_image image=”19606″ size=”full” align=”center”][vc_column_text]

Метою документу є – синхронізації та оптимізації роботи Державного земельного кадастру та Державного кадастру родовищ та проявів корисних копалин, що забезпечить зручність у користуванні даними зазначених кадастрів та є одним з кроків до створення національної інфраструктури геопросторових даних.

[/vc_column_text][us_single_image image=”19608″ size=”full” align=”center”][/vc_column][/vc_row]

Перейти до вмісту