Держгеонадра поповнила держбюджет втричі більше від запланованого

09 Липня 2019

[vc_row height=”small” columns_type=”small”][vc_column][vc_column_text]

Державна служба геології та надр України за шість місяців 2019 року поповнила державний бюджет на 542,4 млн гривень. Про це повідомив Голова Державної служби геології та надр України Олег Кирилюк.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]«План на 2019 рік становить 200 млн грн. Вже за шість місяців поточного року ми виконали більше, ніж на 270% річного плану надходжень від запланованого держбюджетом показника»,- зазначив Олег Кирилюк.

За даними Держгеонадр, за півроку від продажу на електронних аукціонах спеціальних дозволів на користування надрами станом на сьогодні надійшло – 275,1 млн грн.

Найбільші платежі надійшли від АТ «Укргазвидобування» – 115,9 млн грн, та ТОВ «Нафтогазовапромислова геологія»  – 25,1 млн грн.

«Сподіваюсь, до кінця 2019 року ми матимемо ще більшу цифру, адже впевнені, що запровадження прозорих електронних аукціонів стимулюватимуть інвесторів більше вкладати в надра нашої країни», – підсумував повідомлення Кирилюк.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][us_single_image image=”15251″ size=”full” align=”center”][/vc_column][/vc_row][vc_row height=”small” columns_type=”small”][vc_column][vc_column_text]

В Службі розповіли, що за результатами чотирьох  проведених електронних аукціонів з продажу спеціальних дозволів на користування надрами за 6 міс 2019 було продано права на видобуток на 20 ділянках майже на 380 мільйонів гривень. Також очільник Служби додав, що в порівнянні за минулі 6 років на аукціонах було продано 70 ділянок на суму близько 70 млн грн.

Нагадаємо, Держгеонадра на початку 2019 року заявляла, що в планах підготувати 70 ділянок (30 – нафта і газ та 40 – інші види корисних копалин). За попередніми прогнозами Служби  приблизна сума з продажу складатиме –  50 млн дол. які будуть спрямовані до держбюджету України.

[/vc_column_text][us_single_image image=”17001″ align=”center”][/vc_column][/vc_row]

Перейти до вмісту