Держгеонадра представляють Україну в Китаї

21 Вересня 2017

[vc_row][vc_column width=”1/2″][us_single_image image=”12237″ size=”medium” align=”center”][us_single_image image=”12238″ size=”medium” align=”center”][us_single_image image=”12239″ size=”medium” align=”center”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]21 вересня Державна служба геології та надр України представляє ресурсний потенціал України в сфері надрокористування у м. Сіань, Китай. Як повідомляє прес-служба Держгеонадр, презентувати природні ресурсні можливості України буде т.в.о. Голови Держгеонадр Олег Кирилюк. Керівник відомства заявляє, що Євразійський економічний форум – це чудова можливість представити Україну на високому міжнародному рівні.
– Маючи такий колосальний потенціал корисних копалин, ми повинні знайти нові можливості для залучення іноземних інвестицій в розробку надр України. Адже, завдяки таким заходам можна не тільки перейняти досвід роботи геологічних служб інших країн, але й ознайомити міжнародну спільноту та потенційних інвесторів з перспективами освоєння надр в Україні – підкреслив Олег Кирилюк.
Прес-служба Держгеонадр зазначила, що представляти Україну на Євразійському економічному форумі також будуть Голова Державної комісії України по запасах корисних копалин Георгій Рудько та  Голова НАК «Надра України» Ярослав Климович.
Нагадаємо, Євразійський міжнародний економічний форум проходить з 21 по 23 вересня у м.Сіань, Китай. У форумі  беруть участь  делегації з 18 країн світу, зокрема Китай, Іран, Киргизія, Узбекистан, Таджикистан, Йорданія, Марокко та інші.

 

прес-служба Держгеонадр

2017 Euro-Asia Economic Forum opens in NW China[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Перейти до вмісту