Держгеонадра приєдналися до European Battery Alliance

01 Лютого 2021

Державна служба геології та надр України продовжує поглиблювати співпрацю із європейською геологічною спільнотою. Нещодавно Служба долучилася до європейської організації European Battery Alliance, яка налічує понад 600 учасників, що об’єдналися з метою побудови сильної та конкурентоспроможної європейської індустрії акумуляторів. До EBA входять суб’єкти промислової та інноваційної діяльності, починаючи від гірничодобувної промисловості та закінчуючи переробкою. Членство в організації сприятиме налагодженню партнерства із виробниками інноваційного продукту, для виготовлення якого використовують «метали майбутнього» — літій і титан.

«Поглиблення комунікації із бізнес-спільнотою Європи — частина великої роботи, яку ми проводимо для залучення інвесторів у розробку надр України, — зазначив голова Держгеонадр Роман Опімах. — Прямий діалог сприятиме не лише зацікавленості європейського бізнесу інвестувати в Україну, а й покращенню механізмів роботи, які регулятор пропонує для вітчизняних та іноземних надрокористувачів».

Європейська комісія заснувала European Battery Alliance у жовтні 2017 року для вирішення проблеми постійно зростаючого попиту на надійні і ефективні акумулятори для транспорту, енергетики та промислового застосування. Для Європи встановлення повного вітчизняного ланцюжка вартості акумуляторів є необхідною умовою, щоб перейти до чистої енергетики та конкурентоспроможної галузі.

Перейти до вмісту