Держгеонадра продала 26 ділянок на півмільярда гривень через систему ProZorro

04 Вересня 2019

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Державна служба геології та надр України за результатами шести проведених електронних аукціонів з продажу спеціальних дозволів на користування надрами продала 26 ділянок надр майже на 500 мільйонів гривень.

Про це повідомив Голова Служби Олег Кирилюк під час зустрічі з учасниками ENERGY CLUB.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_empty_space height=”50px”][vc_column_text]”Служба За 10 місяців 2019 року провела шість електронних аукціонів, на яких було продано 26 ділянок надр по різним областям. Шістнадцять ділянок з покладами нафти і газу та десять з іншими видами корисних копалин. Переможцям аукціонів ми вже видали 22 спецдозволи. Стосовно суми надходжень від продажу надр через електронні аукціони, то Держгеонадра перерахували в державну казну 500 млн грн.”,- зазначив Олег Кирилюк.

Натомість, за минулі 6 років на аукціонах у форматі торгів «з голосу» було продано 70 ділянок на суму близько 70 млн грн.

Очільник також наголосив, що в рамках Тимчасового експериментального проекту електронних торгів з продажу спеціальних дозволів на користування надрами до першого вересня 2019 року Служба встигла оголосити вісім електронних аукціонів та підготувала 52 ділянки на продаж, з яких 34 ділянки – вуглеводні.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][us_single_image image=”19129″ align=”center”][/vc_column][/vc_row][vc_row height=”small”][vc_column][vc_column_text]

В Держгеонадрах розповіли, що на торги, які відбулись в рамках проекту виставлялось 38 ділянок, серед яких вуглеводневі – 26, рудні та нерудні – 11. Через відсутність учасників не відбувся аукціон по 12 ділянкам, з яких 10 ділянок – вуглеводневі.

[/vc_column_text][us_single_image image=”19130″ size=”full” align=”center”][vc_column_text]

Відповідно до Постанови № 848 реалізація експериментального проекту щодо проведення електронних торгів здійснюється з
24.10.2018 р. по 01.12.2019 р.
За результатами реалізації Держгеонадра подали до 01.09.2019 р. пропозиції щодо доцільності подальшого проведення аукціонів з продажу спецдозволів на користування надрами шляхом електронних торгів.

Нагадуємо:

Держгеонадра на початку 2019 року заявляла, що в її планах підготувати 30 – нафтогазових ділянок на продаж через електронну систему торгів.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Перейти до вмісту