Держгеонадра продали геологічної інформації більше, ніж на 20 мільйонів гривень

31 Серпня 2018

[vc_row height=”small” columns_type=”small” width=”full” equal_height=”yes” css=”.vc_custom_1534344577274{padding-right: 10% !important;}”][vc_column width=”1/2″][us_single_image image=”13071″ align=”center”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_empty_space height=”60px”][vc_column_text]

Державна служба геології та надр України за ІІІ квартали 2018 року продала геологічної інформації більше, ніж на 20 мільйонів гривень.

“За три квартали 2018 року Держгеонадра продала геологічної інформації більше, ніж на 20 мільйонів гривень, також за цей період ми перерахували до дрежбюджету більше 500 мільйонів гривень від продажу та надання спеціальних дозволів на користування надрами”, — повідомив Олег Кирилюк, тимчасово виконуючий обов’язки Голови Державної служби геології та надр України.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row height=”small” columns_type=”small”][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]Нагадаємо, в 2017 році держава профінансувала геолого-розвідувальні роботи лише на 100 мільйонів гривень, за рахунок даних коштів в 2017 році Держгеонадра забезпечила приріст ресурсів і запасів на суму понад 5 мільярдів гривень, що в перерахунку на 1 вкладену бюджетну гривню складає 50,8 гривень.

За словами очільника Служби Олега Кирилюка фінансування діяльності Держгеонадр залишилось на тому ж рівні, але не зважаючи на можливості держави планується збільшення забезпечення вартості приростів запасів і ресурсів мінеральної сировини.

«На 2018 рік в бюджеті було закладено фінансування геолого-розвідувальних робіт так як і в минулому році – 100 мільйонів гривень. Але не зважаючи на недостатнє фінансування в поточному році, Служба планує забезпечити вартість приростів запасів і ресурсів мінеральної сировини в надрах на 1 гривню вкладених бюджетних коштів на рівні 67 гривень. Тобто, збільшити вартість приростів запасів і ресурсів мінеральної сировини в надрах приблизно на 7 мільярдів гривень», – заявив т.в.о. Голови.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][us_single_image image=”13916″ align=”center” lightbox=”1″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

Довідково.

Державна служба геології та надр України (Держгеонадра) є центральним органом виконавчої влади, яка реалізує державну політику у сфері геологічного вивчення та раціонального використання надр.

Основними завданнями Держгеонадр є:

  • реалізація державної політики у сфері геологічного вивчення та раціонального використання надр;
  • внесення пропозицій щодо забезпечення формування державної політики у сфері геологічного вивчення та раціонального використання надр.

З 25 травня 2017 року тимчасово виконуючий обов’язки Голови Державної служби геології та надр України Кирилюк Олег Васильович.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Перейти до вмісту