Держгеонадра продали на ProZorro дві ділянки з покладами води та піску за 980 тисяч гривень

20 Березня 2019

[vc_row height=”small” columns_type=”small”][vc_column][vc_column_text]

Державна служба геології та надр України 20 березня провела другий в 2019 році електронний аукціон з продажу спеціальних дозволів на користування надрами через систему Прозоро.Продажі.

На торги було виставлено дві ділянки надр з такими корисними копалинами: пісковики (Гумниська ділянка (площа№№1та2). Розташована арена в Тернопільскій області. Спецдозвіл надається на 5 років:, мінеральні столові води (Приазовське родовище (св.№1629-г)). Розташоване родовище в Запорізькій області. Спецдозвіл надається на 20 років.

Переможцями аукціону стали: ФОП Борецький Ігор Степанович (пісковики) лот придбали за 30 500,00 грн. Товариство з обмеженою відповідальністю «ЮКРЕЙНІАН МЕНЕДЖМЕНТ КОМПАНІ» (мінеральні столові води ) лот придбали за 950 000,00 грн. По кожному лоту було 3 раунди.

[/vc_column_text][us_separator size=”small”][us_single_image image=”16685″ size=”full” align=”center”][us_separator size=”small”][vc_column_text]

“Другий електронний аукціон в 2019 році відбувся. Загальна сума, яка повинна бути сплачена переможцями аукціону в бюджет становить майже 980,5 тисяч гривень. Після отримання повної суми в державну скарбницю, переможці отримають дозвільні документи на користування надрами”, – прокоментував результати аукціону керівник Служби Олег Кирилюк.

У Держслужбі нагадали, що це був перший аукціон з продажу спеціальних дозволів на користування рудними та нерудними надрами, який відбувся у новому форматі та за новими правилами.

Як повідомлялося, 6 березня відбувся перший пілотний нафтогазовий онлайн-аукціон в системі ProZorro.Продажі.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Перейти до вмісту