Держгеонадра продали Укргазвидобуванню 13 ділянок вартістю близько 200 млн грн.

10 Липня 2019

[vc_row height=”small” columns_type=”small”][vc_column][vc_column_text]

Державна служба геології та надр України продали державній видобувній компанії АТ “Укргазвидобування” (100% державної НАК “Нафтогаз України”) 13 нових ділянок вартістю близько 200 млн грн. Про це повідомив Голова Держгеонадр Олег Кирилюк в рамках зустрічі з представниками з Геологічної служби США, які наразі перебувають в Україні з візитом.

«За результатами трьох раундів нафтогазових онлайн торгів в поточному році Укргазвидобування отримають 13 спеціальних дозволів з подальшим видобуванням нафти, газу терміном на 20 років. Загальна вартість придбаних ділянок – 197 млн гривень. Кошти будуть спрямовані до державної скарбниці», – заявив Олег Кирилюк.

[/vc_column_text][us_single_image image=”17001″ size=”full” align=”center”][vc_column_text]

Також,  під час зустрічі з американськими колегами він підкреслив, що Україна вперше запровадила прозорий механізм нафтогазових електронних аукціонів, який на сьогодні доводить свою ефективність і результативність як для держави, так і для представників галузі.

Нагадаємо, раніше Держгеонадра повідомляли, що 16 вересня 2019 року відбудеться четвертий нафтогазовий аукціон.
Сумарна стартова вартість трьох спецдозволів на геологічне вивчення та дослідно-промислову розробку – більше 55 млн грн.

Довідково:

АТ «Укргазвидобування» (далі – Товариство) протягом 2019 видано 7 спецдозволів на користування надрами (надання нових -3, продовження -1, внесення змін – 3). Планується надати чотири спецдозволи на користування надрами та внести зміни до 6.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Перейти до вмісту