Держгеонадра продовжила мораторій на проведення перевірок до 24 квітня

01 Квітня 2020

Відповідний наказ за підписом голови опублікували на офіційному сайті Служби

У зв‘язку із обмежувальними заходами, запровадженими з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) Державна служба геології та надр України продовжила мораторій на проведення заходів державного контролю до кінця карантину.  Згідно із документом, заходи державного нагляду надрокористувачів, що були заплановані на період із 12 березня по 24 квітня скасовані повністю. На період із 24 квітня по 31 травня Держгеоконтроль перевірятиме лише тих суб’єктів господарювання, діяльність яких має високий ступінь ризику. 

«Усвідомлення викликів та відповідальне ставлення до безпеки і здоров’я наших співробітників, надрокористувачів і просто громадян змушує нас скасувати частину заходів Річного плану держгеонагляду. Життя людини — найвища цінність, якою не маємо права ризикувати, — наголосив голова Державної служби геології та надр Роман Опімах. — Я доручив, керуючись відповідними постановами Кабміну, внести відповідні зміни і продовжити мораторій на проведення перевірок до кінця карантину. Виконання цього наказу я контролюватиму особисто». 

Як зазначається у документі, «у зв’язку із забороною проведення органами державного нагляду (контролю) планових заходів із здійснення державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності на період встановлення карантину або обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), наказую: внести зміни до Річного плану здійснення заходів державного нагляду (контролю) Державною службою геології та надр України на 2020 рік (далі – Річний план), затвердженого наказом Державної служби геології та надр України від 26.11.2019 № 437, виключивши з Річного плану заходи згідно з Переліком, що додається». 

Раніше наказом Держгеонадр було скасовано заходи державного геологічного контролю до 3 квітня, однак, у зв‘язку із продовженням карантину по всій території України Служба внесла відповідні зміни у графік перевірок. 

Перейти до вмісту