Держгеонадра пропонують на аукціони 36 бурштинових ділянок

07 Вересня 2020

Пропозиції опублікували у Інвестиційному атласі надрокористувача

Державна служба геології та надр України продовжує залучати інвестиції у видобувний сектор економіки: з цією метою проводять електронні торги та постійно оновлюють перелік ділянок у Інвестиційному атласі. Сьогодні сервіс доповнили 36-ма новими обє’ктами із покладами бурштину. Їх підготували спільно із облдержадміністраціями: 15 ділянок розташовані на Рівненщині, ще 18 та 3 — у Житомирській та Волинській областях відповідно. Надрокористувачам пропонують «наскрізний» спецдозвіл нагеологорозвідку з подальшим видобуванням строком на п’ять років. Стартова ціна лоту на ProZorro.Продажі — 34 тис. грн за 1 га.

«Гравці ринку можуть за власним бажанням ініціювати на аукціон будь-яку ділянку, та взяти участь у відкритому аукціоні. Переможцем буде визначено компанію, яка запропонує найвищу ціну за лот», — нагадав голова Держгеонадр Роман Опімах. Він також зазначив, що це лише частина «бурштинових пропозицій»: ще дві площі із покладами сонячного каміння знаходяться на погодженні у Міндовкілля, а на черзі — підготовка нових бурштинових ділянок для виставлення на аукціони.

«Залучення інвестицій у розробку покладів надр є драйвером економіки відповідних областей: стимулює супутні виробництва, розвиток інфраструктури та створення робочих місць», — каже Роман Опімах. 

Перейти до вмісту