Держгеонадра проведуть п’ятий раунд торгів з продажу ліцензій на 5 ділянок

20 Серпня 2019

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Державна служба геології та надр виставила на п’ятий нафтогазовий електронний аукціон спеціальні дозволи на користування п’ятьма нафтогазоносними ділянками в Харківській, Полтавській та Луганській областях.
Про це повідомляє прес-служба Держгеонадр з посиланням на Голову служби.
“Державна служба геології та надр виставила на п’ятий нафтогазовий електронний аукціон в “ProZorro.Продажі” спеціальні дозволи на користування п’ятьма нафтогазоносними ділянками в Харківській, Полтавській та Луганській областях. Загальна площа родовищ становить майже 700 кв. км, термін дії спецдозволів – 20 років. П’ятий нафтогазовий електронний аукціон відбудеться 30 жовтня 2019 року”, – заявив Олег Кирилюк.
Нафтогазову ділянку у Харківській області спробують продати за 254,58 млн грн.
Початкова вартість інших чотирьох ділянок – від 1,5 до 7 млн грн.
Як повідомлялося, з 24 жовтня 2018 року набрав чинності тимчасовий порядок реалізації проекту із впровадженню електронних торгів з продажу спеціальних дозволів на користування надрами. Відповідно до нього, продаж ліцензій здійснюється виключно через електронні торги.
Експериментальний проект, метою якого є перевірка ефективності відкритих електронних аукціонів в сфері дозволів на користування надрами, триватиме до 1 грудня 2019 року. Державна служба геології та надр направила до Кабміну свої висновки щодо подальшого розвитку проекту продажу спецдозволів через електронні аукціони.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Перейти до вмісту