Держгеонадра провели повторні аукціони

19 Серпня 2020

Надходження до державного бюджету складуть понад два мільйони гривень

Відбулися повторні аукціони по двох лотах – Бистрівському родовищу (свердловина № 9807/26) з покладами мінеральних природних столових вод та по ділянці «Горщик» Омелянівського родовища граніту.

Спецдозволи продані з незначним підвищенням стартової ціни. Загальна сума виручених коштів становить 2 195 000 грн.

«Бізнес готовий інвестувати в розробку надр. А проведення електронних аукціонів забезпечує прозору процедуру їх надання в користування, створює умови для визначення тієї ціни, яку готові платити суб’єкти ринку», – пояснив Роман Опімах.

Е-торги ще по двох лотах – ділянці «Железняки» з рудопроявом Железняки поліметалічного зруденіння (руди міді, нікелю, кобальту, метали платинової групи) та Усть-Камʼянському родовищу граніту – не відбулися через відсутність необхідної кількості претендентів.

Через 15 робочих днів повторно пройдуть аукціони з продажу цих об’єктів і відбуватимуться за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій.

Всі ділянки надр, торги по яких були заплановані на сьогодні, номіновані інвесторами.

Електронні аукціони проходили на платформі Прозорро.Продажі.

Нагадаємо, в межах національного проєкту «Велике будівництво», Державна служба геології та надр презентувала перші 79 ділянок надр із покладами корисних копалин, необхідних для будівництва доріг. Всі об’єкти підготовлені до номінування на аукціон. 

Перейти до вмісту