Держгеонадра розпочинає пілотний проект з ProZorro.Продажі

23 Жовтня 2018

[vc_row height=”small” columns_type=”small”][vc_column][vc_column_text]Державна служба геології та надр України виставить на електронні аукціони в ProZorro.Продажі дозволи на користування надрами.

Відповідну Постанову “Про реалізацію експериментального проекту із запровадження проведення аукціонів з продажу спеціальних дозволів на користування надрами шляхом електронних торгів” затвердив Кабінет Міністрів України.

Згідно затверджених умов, вже з 24 жовтня 2018 року проведення аукціонів з продажу спеціальних дозволів на користування надрами здійснюються виключно відповідно до Тимчасового порядку, затвердженого вказаною постановою.

Експериментальний проект з проведення електронних торгів буде тривати до 1 грудня 2019 року, після чого Держгеонадра має надати пропозиції щодо подальшого розвитку проекту.[/vc_column_text][us_single_image image=”14642″ size=”full” align=”center” lightbox=”1″][us_separator thick=”2″][vc_column_text]

“Головне завдання проекту – перевірити ефективність відкритих електронних аукціонів в сфері дозволів на користування надрами, – зазначив Перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефьодов. – Такий підхід вже довів свою ефективність у продажу активів Фонду гарантування вкладів, комунального майна, малої приватизації. Тому ми впевнені, шо експеримент буде успішним”.

Завдяки відкритим аукціонам на ProZorro.Продажі держава і місцеві громади вже продали активів більш ніж на 11 млрд.грн. “Експеримент з Держгеонадрами – це один з важливих кроків реформи державних продажів, – додав в.о. директора ДП “ПРОЗОРРО.ПРОДАЖІ” Олексій Соболев. – Сьогодні ми продаємо і активи банків-банкрутів, і металобрухт, і об’єкти малої приватизації. Днями ми затвердили умови пілотного проекту з “Укрзалізницею” щодо продажу послуг з перевезення вантажів. А вже у жовтні почнемо готуватись до продажу дозволів на користування надрами”.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Перейти до вмісту