Держгеонадра скасували наказ про видачу спецдозволу на видобування ільменіт-апатитових руд ПП «ДБР-3»

03 Серпня 2018

[vc_row][vc_column width=”1/2″][us_single_image image=”13156″ size=”medium” align=”center”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]Державною службою геології та надр України скасовано наказ про видачу спеціального дозволу на видобування ільменіт-апатитових руд Приватному підприємству «ДБР-3» в Житомирській області.
«Приватне підприємство «ДБР-3» Південної ділянки Давидківського родовища в Житомирській області повинно було ще в травні 2017 року сплатити майже два мільйони гривень до державного бюджету за надання спеціального дозволу на користування надрами. Кошти не надійшли від даного суб’єкта, тому рішення щодо надання спецдозволу на видобування ільменіт-апатитовими рудами було скасовано», – повідомила т.в.о. директора Департаменту дозвільної та міжнародної діяльності Марина Васюкова.
Держгеонадра скасували наказ в частині надання, продовження строку дії суб’єктами господарювання спеціальних дозволів на користування надрами у зв’язку з несплатою збору за надання спеціальних дозволів на користування надрами згідно пункту 13 Порядку надання спеціальних дозволів на користування надрами, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30.05.2011 № 615.
Відповідне рішення було прийнято 30 травня 2018 року.
Посилання наказу додається.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Перейти до вмісту