Держгеонадра спільно із Житомирською ОДА готують нові бурштинові ділянки

10 Вересня 2020

Голова Держгеонадр зустрівся із очільником Житомирської ОДА, де обговорили подальші плани з розвитку видобувного потенціалу області

Триває співпраця між Держгеонадрами та обласними адміністраціями з метою спільно підготувати ділянки надр, до розробки яких можна залучити інвесторів. Зокрема, сьогодні відбулася зустріч голови регуляторної служби Романа Опімаха та керівника Житомирської ОДА Віталієм Бунечком, під час якої сторони обговорили видобувний потенціал області та можливості розширення переліку ділянок із покладами бурштину для виставлення на аукціон.

«Наразі Державна служба геології та надр спільно із Житомирською ОДА підготувала 18 бурштиноносних ділянок, вони вже опубліковані у Інвестиційному атласі надрокористувача та доступні до вивчення й ініціювання на електронні торги», — повідомив Роман Опімах. Водночас, він наголосив, що це лише «перша хвиля» спільно розроблених інвестиційних пропозицій, їх перелік найближчим часом буде доповнено новими площами.

«Ми зацікавлені у тому, аби залучити якомога більше інвестицій у розробку надр Житомирщини, адже ця область володіє унікальним видобувним потенціалом: багата не лише на поклади бурштину, а й граніту, пісковиків, пегматиту, міді, титанових руд, — зауважив Роман Опімах. — Розвиток видобування дасть змогу активізувати надходження інвестицій у супутні сфери економіки, розвивати обласну інфраструктуру та створювати нові робочі місця у регіоні».

Він підкреслив, що Служба відкрита до співпраці із усіма обласними адміністраціями.

Нагадаємо, 16 вересня відбудеться шостий онлайн-аукціон: надрокористувачам пропонують п’ять ділянок надр із покладами підземних вод та бурштину.

Перейти до вмісту