Держгеонадра спрямували до держбюджету – 500 мільйонів гривень за 7 місяців 2018 року

20 Серпня 2018

За сім місяців цього року Державна служба геології та надр України поповнила державний бюджет України на 500 млн. гривень. Це складає 80% від річного плану та помітно перевищує показники минулих років.

Так у 2015 році цей річний показник становив 179,4 млн грн, у 2016-му – 433,8 млн грн., у 2017-му – 560 млн. гривень.

Такі високі результати роботи Держгеонар стали можливі завдяки підтримці Уряду Володимира Гройсмана. Що впровадженням поправок до нормативних документів прискорив та спростив процеси залучення інвесторів у галузь видобутку корисних копалин в Україні.

«За сім місяців наша Служба виконала більше 80 відсотків річного плану надходжень до бюджету. Досягти таких результатів нам вдалось завдяки урядовій підтримці по залученню інвесторів у галузь, а також за рахунок продажу спеціальних дозволів на користування надрами, продовження строку дії спецдозволів»,– розповів Олег Кирилюк, очільник Державної служби геології та надр України.

Нагадаємо, що тільки за результатами проведеного 9 серпня Першого аукціону 2018 року з продажу спеціальних дозволів на користування надрами, було продано права на видобуток на 5 ділянках  на суму майже 300 тис. грн.

Також, в Державній службі геології та надр України триває підготовка до Другого аукціону з продажу спецдозволів на користування нафтогазоносними надрами, який відбудеться 25 жовтня 2018 року.

На аукціон виставлено 4 ділянки з початковою вартістю лотів майже 40 мільйонів гривень. Площа родовищ становить 85 кв. км., на яких запаси газу сягають близько 600 млн. м3 , конденсату – 10,63 тис. тон.

Також ще 2 ділянки з покладами вуглеводнів залишаються вакантними. Це Яворіська з ресурсами більше 200 млн. м3 та Сурмачівська – 132 млн м3 газу.

Нагадаємо, надрокористувачі можуть подати заявки на торги Другого аукціону до 27 серпня 2018 року.

Довідково.

Державна служба геології та надр України (Держгеонадра) є центральним органом виконавчої влади, яка реалізує державну політику у сфері геологічного вивчення та раціонального використання надр. Основними завданнями Держгеонадр є: реалізація державної політики у сфері геологічного вивчення та раціонального використання надр; внесення на розгляд Міністра екології та природних ресурсів пропозицій щодо забезпечення формування державної політики у сфері геологічного вивчення та раціонального використання надр.

Перейти до вмісту