Держгеонадра та Energy Club підписали меморандум про взаєморозуміння та співпрацю.

16 Серпня 2019

[vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]16 серпня 2019 року, м. Київ – Сьогодні Голова Державної служби геології і надр України Олег Кирилюк та Президент Energy Club Андрій Костриця та підписали меморандум про взаєморозуміння та співпрацю.

Метою меморандуму є створення основи для співпраці та обміну інформацією між Держгеонадрам та членами Energy Club.

“Держгеонадра вже більше двох років відкриті для співпраці з усіма зацікавленими стейкхолдерами та медіа. Вважаю таку співпрацю – єдиним ефективним джерелом успіху на шляху до реформ геологічної галузі!”, – підкреслив очільник Служби.

Натомість Президент Energy Club Андрій Костриця зауважив, що розвиток усіх галузей енергетики неможливий без ефективного діалогу з органами державного управління.

«Підписаний сьогодні меморандум дозволить перевести професійний діалог газовидобувних компаній на новий якісний рівень, метою якого є енергонезалежність».

Нагадаємо, що 19 вересня 2019 року Energy Club проводитиме Ukrainian gas open forum, який буде присвячений проблемним питанням газовидобувної промисловості України.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][us_single_image image=”18961″ size=”full” align=”center” lightbox=”1″][/vc_column][/vc_row]

Перейти до вмісту